|
Poslao: 03 Jun 2020 22:26
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39655
|
JAYSH AL-IZZA TRAINS ITS NEW RECRUITS NEXT TO REFUGEE CAMPS IN GREATER IDLIB
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 04 Jun 2020 00:55
|
offline
- Pridružio: 18 Feb 2007
- Poruke: 1084
- Gde živiš: Republika Srpska,Banja Luka
|
Амери и Руси лежерно једни поред других:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jun 2020 06:57
|
offline
- amaterSRB

- Elitni građanin
- Pridružio: 31 Jan 2014
- Poruke: 1697
- Gde živiš: na zalasku sunca
|
@t.e.m.p.l.a.r.
Руска амбасада у Сирији потврдила је испоруку борбених авиона миг-29 тој арапској републици.
"Сиријска регуларна армија примила је другу серију миг-29 из Русије у оквиру одбрамбене сарадње наших народа. Сирија је већ почела да користи те авионе у својим мисијама", саопштила је амбасада на Твитеру, наводи агенција Тас.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jun 2020 07:43
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113845
|
Russia carried out an airstrike in Syria for the first time in three months
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jun 2020 09:26
|
offline
- Trinitron1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Avg 2017
- Poruke: 3121
- Gde živiš: Beograd
|
Русија наоружала Сирију ловцима Миг-29
Сиријска војска је добила другу партију модернизованих ловаца МиГ-29 из Русије, објавила је на Твитеру руска амбасада у Сирији.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jun 2020 09:38
|
offline
- A.R.Chafee.Jr.

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Avg 2018
- Poruke: 12016
|
Citat: Verovatno nijednog. Nema para a i embargo na naoružanje. AB saiqal im je najbezbednija i možda je kako tako osiguravaju. Ostale su u dometu... Tu verovatno ima onih nekoliko 29 tki in 23 jki koju su još ispravni koliko toliko. Pa i SU-24. Nisu Sirijci baš nešto održavali tehniku.
Koji embargo? Rusija ih snabdeva već dugo raznim materijalom, nekim i poprilično krupnim.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jun 2020 13:27
|
offline
- Pridružio: 18 Feb 2007
- Poruke: 1084
- Gde živiš: Republika Srpska,Banja Luka
|
Нешто се спрема у Идлибу, Руси поново покренули транзит морским путем, Турци довлаче оклоп и ПВО, гранатира се свакодневно, опипава се пулс.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jun 2020 13:39
|
offline
- Markoni29
- Legendarni građanin
- Pridružio: 09 Okt 2014
- Poruke: 2840
|
Ја сам и претпоставио наставак сукоба у Сирији на основу догађаја у Либији.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jun 2020 15:59
|
offline
- t.e.m.p.l.a.r.
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 03 Jun 2020
- Poruke: 9
|
Napisano: 04 Jun 2020 15:12
amaterSRB ::@t.e.m.p.l.a.r.
Руска амбасада у Сирији потврдила је испоруку борбених авиона миг-29 тој арапској републици.
"Сиријска регуларна армија примила је другу серију миг-29 из Русије у оквиру одбрамбене сарадње наших народа. Сирија је већ почела да користи те авионе у својим мисијама", саопштила је амбасада на Твитеру, наводи агенција Тас.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Hvala. Tražio sam izvore i ništa našao. Izgleda ipak,da su nešto dobili. Drago mi je,što nisam bio u pravu. Izraelci,Ameri,Turci,zapadnaci obično odmah protestvuju ali sada svi šute. Na osnovu toga i besparice odnosno ulaganja u obnovu sam zaključio,da je bio fakenews.
Dopuna: 04 Jun 2020 15:26
A.R.Chafee.Jr. ::Citat: Verovatno nijednog. Nema para a i embargo na naoružanje. AB saiqal im je najbezbednija i možda je kako tako osiguravaju. Ostale su u dometu... Tu verovatno ima onih nekoliko 29 tki in 23 jki koju su još ispravni koliko toliko. Pa i SU-24. Nisu Sirijci baš nešto održavali tehniku.
Koji embargo? Rusija ih snabdeva već dugo raznim materijalom, nekim i poprilično krupnim.
Pa znam,ali MIG-29M1 i M2 naručene prije više godina,odbili su dopremiti dok traje rat,isto i sad kažu za JAK-130. Zapad Rujama utjerao sankcije i sad neče još da pogoršavaju sa tim dostavama. Dopremaju im polovnjake i municiju,rezervne djelove,modernizovali im 12 njihovih SU-24. T-90 isto bili polovni,pa T-62M... Pa embargo na izvoz nafte u Siriju i slično. Niko se ne qrči sada,što su primili nešto 29-ki,to me najviše čudi. Verovatno su polovni i modernizovani ali i te kako opasni.
Dopuna: 04 Jun 2020 15:59
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
To je najnovije staro nekoliko dana u vezi Sirijskih 29-ki
|
|
|
|
|
|