Rat u Siriji od 2020 ------->

257

Rat u Siriji od 2020 ------->

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39655

JAYSH AL-IZZA TRAINS ITS NEW RECRUITS NEXT TO REFUGEE CAMPS IN GREATER IDLIB



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Feb 2007
  • Poruke: 1084
  • Gde živiš: Republika Srpska,Banja Luka

Амери и Руси лежерно једни поред других:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 31 Jan 2014
  • Poruke: 1697
  • Gde živiš: na zalasku sunca

@t.e.m.p.l.a.r.

Руска амбасада у Сирији потврдила је испоруку борбених авиона миг-29 тој арапској републици.

"Сиријска регуларна армија примила је другу серију миг-29 из Русије у оквиру одбрамбене сарадње наших народа. Сирија је већ почела да користи те авионе у својим мисијама", саопштила је амбасада на Твитеру, наводи агенција Тас.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Russia carried out an airstrike in Syria for the first time in three months
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 28 Avg 2017
  • Poruke: 3121
  • Gde živiš: Beograd

Русија наоружала Сирију ловцима Миг-29

Сиријска војска је добила другу партију модернизованих ловаца МиГ-29 из Русије, објавила је на Твитеру руска амбасада у Сирији.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12016

Citat: Verovatno nijednog. Nema para a i embargo na naoružanje. AB saiqal im je najbezbednija i možda je kako tako osiguravaju. Ostale su u dometu... Tu verovatno ima onih nekoliko 29 tki in 23 jki koju su još ispravni koliko toliko. Pa i SU-24. Nisu Sirijci baš nešto održavali tehniku.

Koji embargo? Rusija ih snabdeva već dugo raznim materijalom, nekim i poprilično krupnim.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Turci u İdlib dovlace jos teske artiljerije

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2007
  • Poruke: 1084
  • Gde živiš: Republika Srpska,Banja Luka

Нешто се спрема у Идлибу, Руси поново покренули транзит морским путем, Турци довлаче оклоп и ПВО, гранатира се свакодневно, опипава се пулс.

offline
  • Pridružio: 09 Okt 2014
  • Poruke: 2840

Ја сам и претпоставио наставак сукоба у Сирији на основу догађаја у Либији.

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2020
  • Poruke: 9

Napisano: 04 Jun 2020 15:12

amaterSRB ::@t.e.m.p.l.a.r.

Руска амбасада у Сирији потврдила је испоруку борбених авиона миг-29 тој арапској републици.

"Сиријска регуларна армија примила је другу серију миг-29 из Русије у оквиру одбрамбене сарадње наших народа. Сирија је већ почела да користи те авионе у својим мисијама", саопштила је амбасада на Твитеру, наводи агенција Тас.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Hvala. Tražio sam izvore i ništa našao. Izgleda ipak,da su nešto dobili. Drago mi je,što nisam bio u pravu. Izraelci,Ameri,Turci,zapadnaci obično odmah protestvuju ali sada svi šute. Na osnovu toga i besparice odnosno ulaganja u obnovu sam zaključio,da je bio fakenews.

Dopuna: 04 Jun 2020 15:26

A.R.Chafee.Jr. ::Citat: Verovatno nijednog. Nema para a i embargo na naoružanje. AB saiqal im je najbezbednija i možda je kako tako osiguravaju. Ostale su u dometu... Tu verovatno ima onih nekoliko 29 tki in 23 jki koju su još ispravni koliko toliko. Pa i SU-24. Nisu Sirijci baš nešto održavali tehniku.

Koji embargo? Rusija ih snabdeva već dugo raznim materijalom, nekim i poprilično krupnim.


Pa znam,ali MIG-29M1 i M2 naručene prije više godina,odbili su dopremiti dok traje rat,isto i sad kažu za JAK-130. Zapad Rujama utjerao sankcije i sad neče još da pogoršavaju sa tim dostavama. Dopremaju im polovnjake i municiju,rezervne djelove,modernizovali im 12 njihovih SU-24. T-90 isto bili polovni,pa T-62M... Pa embargo na izvoz nafte u Siriju i slično. Niko se ne qrči sada,što su primili nešto 29-ki,to me najviše čudi. Verovatno su polovni i modernizovani ali i te kako opasni.

Dopuna: 04 Jun 2020 15:59

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

To je najnovije staro nekoliko dana u vezi Sirijskih 29-ki

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2458 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 1 sakriven i 2429 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, bojank, Botovac, brundo65, Coabelgrade, Djole3621, ekser222, gaga23, GaleDJ, Great White, ILGromovnik, Jokas, kikisp, Litostroton, LostInSpaceandTime, mig21, Ndsk, nemkea71, NorthWind, prle122, shiro, Steeeefan, TheDictator, Tvrtko I, Vanderx, veljko82, zlaya011, zzapNDjuric99