Rat u Ukrajini-2022. godina, (Vesti, video, mape, fotografije)

342

Rat u Ukrajini-2022. godina, (Vesti, video, mape, fotografije)

offline
  • Pridružio: 21 Okt 2020
  • Poruke: 1135

Kakvih 200 000 KM / 2, to je preterano i preuranjeno
Ovo je realnije stanje na terenu, do sada :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • dac 
  • Super građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2020
  • Poruke: 1238

A evo i najbitnijih vesti. *sarkazam je u pitanju, pre nego što me neko napadne.

F1 teams will meet tonight to discuss future of Russian GP after Ukraine invasion

Vettel will boycott Russian GP: “It’s wrong to race in that country”



offline
  • Sim.a 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Avg 2009
  • Poruke: 3419
  • Gde živiš: Zemlja čuda

Ako je karta tačna sledeće jutro neće biti manje burno.

offline
  • vukm 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 24 Dec 2010
  • Poruke: 606

latex ::su27 ::Rusi zauzeli oko trećinu ukrajinske teritorije odnosno 200.000 km2 za manje od pola dana, poređenja radi to je kao 2 Srbije...


Kako je ovo moguce u zemlji od 45 000 000 stanovnika? Da li narod vidi da su oni zrtveno jagnje u igri Rusije i Zapada pa ne pruza nikakav otpor ili je nesto drugo u pitanju?


Većina ljudi svesna da su zrtveni jarci. Imam prijatelja u Odesi uopste nije za Nato nit je nesto za Rusiju jednostavnno normalan narod zeli mir i da radi. Kaze manjina je zauzela vlast 2014 i oda tada pumpju po medijima sve ovo sa Rusima. Narodunije do rata zato i ne reaguje na sve ovo i dolazak Rusa. LJudi samo zele da prezive sacuvaju porodice i da se vrate u normalu ako je moguce.

offline
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6802

Braca75 ::@S2M

Da prati temu? Odeš u WC (nužda br. 1) vratiš se - 3 strane ispisane! Laughing Laughing


Pa jeste, u pravu si ali pola je ponavljanje.

offline
  • Pridružio: 02 Jun 2021
  • Poruke: 1393

Simon simonović ::Kakvih 200 000 KM / 2, to je preterano i preuranjeno
Ovo je realnije stanje na terenu, do sada :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Карта је већ "застарела", доста су ближе Кијеву.

offline
  • Pridružio: 20 Sep 2014
  • Poruke: 1966

Нисам нешто пратио, јесу ли изашли из најављене зоне операције, Доњњецк-Луганск? Има ли неки посебан разлог, или је само оно "може ми се"?

offline
  • Pridružio: 22 Okt 2006
  • Poruke: 519

.... 100/150 hiljada vojnika mi izgleda malo za ovoliki obim...
Plus ono sto je @millennium naveo, nista hi-tec...
Mene malo strah neuspeha...

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2011
  • Poruke: 13

Citat:Christo Grozev, who works for British intelligence, said that 18 Il-76MD from Pskov are flying towards Kiev

Citat:Russia skipping the rest of Ukraine and sending troops directly to liberated airport to soon liberate Kiev

offline
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6802

Sad će da krene priča sa izbjeglicama by cnn and bratija.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 943 korisnika na forumu :: 108 registrovanih, 4 sakrivenih i 831 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ajo baba, ALEKSICMILE, Alen1987, BaneM75, bankulen, BasCelik, bato_banjaluka, bigbear, Bivan, Blair, Bo96, Bojan198527, bojanM84, Bozjidar87, brundo65, carinko, cenejac111, CHARLIE JA., Cirkon, Clouseau, coaaco, Colt D, Denaya, desmeki, Djordje29, DM1994, doom83, draggan, dragoljub11987, dule10savic, EVIDENTICAR, feanor, Feller, Flanker-G, Gall, Giskard, Holy Saber, Ikica977, Imperator_Aleksandr_lll, jeen yuhs, Jeremiah, jimi_agf, JK, Jomini, K-1A, K2, kaput21, Khaless, kib, kinderpingvin, kolateralnasteta, konstruktor, Krin, kybonacci, LostInSpaceandTime, Magistar78, magyar, Maki1981, Marko Marković, MaschinenPistole, maxim_von_burdengate, mercedesamg, MiGac, Mihailo Gazdić, Mihajlo, miki69, mirkoro, Moldovan, monomah, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, nisamBot, Nole, nuke92, OgnjenMitric, Papadubi, Parker, pavlo, pein, Phalanx, PlayerOne, Profesor_018, radza1, Rebel Frank, repac, Rupert, sabros, sales, Savantije, sekretar, sickmouse, singa, Solunac na steroidima, Sonic, Tastatura ratnik, tritonus, Tumansky, UncleSAM, vladaa012, vlado_pg, Vlajman1957, Vrač, vrgudinac, vrlenija, zivojin32, Zukov, zzapNDjuric99