Saudijska Arabija & Jemen

304

Saudijska Arabija & Jemen

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878



Citat:Coalition's Leclerc main battle tanks & Oshkosh M-ATVs patrol highway in the Red Sea port town of Mokha, Taiz on January 20, 2017



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Dec 2011
  • Poruke: 97

Ahaaa sad su na redu i francuzi Smile Smile !!!



offline
  • Pridružio: 09 Feb 2015
  • Poruke: 1520



Čekamo...

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39662

The Yemeni forces also killed at least 22 Saudi troops and injured 25 more during a battle near the strategic Bab al-Mandab strait, in southwest Yemen.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • vlad4 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2015
  • Poruke: 440

компилација за јануар :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
6:12 од мартинеле

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Saudijcima oborili helikopter
Houthi forces shoot down Saudi chopper in Yemen
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39662

Navodno su Huti oborili saudijski helić.
BEIRUT, LEBANON (7:15 P.M.) - Minutes ago, the Houthi forces shot down a Saudi Apache Helicopter over the the Dhubab District in the Ta'iz Governorate, marking the first time in several months that the Saudi Air Force has lost any aircraft over Yemen.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]








Ostatak slika Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Zaplena koalicije kod Moche
Citat:Some of the captured weapons from houthis near Mocha/ air defense base.


offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

UAE claims to shoot down drone from Iran
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2012
  • Poruke: 596

Napisano: 29 Jan 2017 13:22

Pojavile su se informacije da su dva USA helikoptera oborena u Jemenu ...i navodno slike istih ...










Dopuna: 29 Jan 2017 13:24

I ova informacija na Rojtersu , znaci da su Ameri bili proslu noc u nekoj akciji u Jemenu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6364 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 9 sakrivenih i 6286 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 9191vs, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, alex71, Andrija357, Ba4e, bladesu, bojank, BOXRR, bukefal, Cicumile, Cigi, cuvarkuca, debeli, DeerHunter, Dukelander, dushan, gregorxix, igorkozar83, Igritelj, jalos, Jeremiah, Kajzer Soze, Kawasaki1000, Koplje, Laluvr, Lance Guest, Ljuti, Marko Marković, markolopin, mat, maxim_von_burdengate, MB120mm, Mercury, Mihajlo, Milan A. Nikolic, MiroslavD, Moldovan, moldway, Mostarac1977, Mrav Obrad, Naj-Turs, Nemanja.M, niksa517, nnovakis, Novakomp, pein, Permaldar, Pururin, raptorsi, rodoljub, sajorg, Sevatar, Siti2, stegonosa, styg, tamno.nebo, Tas011, Tihi86, tomo2, vathra, VBoss, VJ, vladetije, vrgudinac, vukan0799, x011, Zrna1987