Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2024. komentari

1069

Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2024. komentari

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16627

Napisano: 26 Apr 2024 11:42

kybonacci ::Један од полазника те школе Mr. Green , у средини је Рибар


Штета што се не види да ли на столу има чаша воде код Мише.
Увек кад га видим без воде забринем се.

Dopuna: 26 Apr 2024 11:44

Frunze ::Јао! Сад ми је јасно да сам био у праву што нисам готивио Рибара.
Мртва трка између Вацића, Дејана Берића и Братислава Живковића.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 4109
  • Gde živiš: Beograd

Ljudi postavili lovački dom na samohodku 2S19 Smile

Citat:Самоходна хаубица 152 мм 2С19 Мста-С „Косандра“ са логорском колибом групе трупа Восток у правцу Јужног Доњецка


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 10 Mar 2022
  • Poruke: 649

Frunze ::
Јао! Сад ми је јасно да сам био у праву што нисам готивио Рибара.

Isto tako Smile

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22281

Frunze ::...Јао! Сад ми је јасно да сам био у праву што нисам готивио Рибара.

Ta fotka je bukvalno ona izreka "Cega se pametan stidi time se budala hvali".

offline
  • Leonov 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2022
  • Poruke: 638

šumar bk2 ::Ljudi postavili lovački dom na samohodku 2S19 Smile



A na zadnjoj strani visi kotlić 100%, samo nije fotografija prikazala, kad stanu da se neki srneći gulaš složi.
Nadam se da netko skuplja ove inovacije pa kad završi SVO da galeriju pregledamo i nađemo svog favorita Smile

online
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3449

Био је већ котлић на Т-72 😁 Citat:На белорусский Т-72 установили печку против ПТРК Javelin [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2014
  • Poruke: 8009
  • Gde živiš: Zagreb

flash12 ::Корњачица има веома једноставну и веома уску намену: да предводи напад преко отвореног терена у ситуацији где има доста дронова, преко релативно мале удаљености, и да омогући осталим оклопним возилима као и пешадији да се домогне насеља.

ovo mi nije jasno.
ko brani dronovima da gađaju 2. ili 3. vozilo u koloni, tj. kako će ih predvodeća kornjača zaštititi?

offline
  • Frunze 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 04 Mar 2022
  • Poruke: 3067
  • Gde živiš: Soncovka

ikan ::Razlika je minut. Verovatno je kucao kad je to isto postavljeno.

Разлика jе 41 минут.

offline
  • Pridružio: 24 Nov 2021
  • Poruke: 3572

@Frunze Laughing

🇷🇺⚠Оружане снаге Украјине напустиле су своје положаје на првој линији одбране у селу Бердичи у Авдејевском правцу, рекао је за ТАСС саветник шефа ДНР Игор Кимаковски.

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

slonic_tonic ::
ovo mi nije jasno.
ko brani dronovima da gađaju 2. ili 3. vozilo u koloni, tj. kako će ih predvodeća kornjača zaštititi?


Не брани му нико. Проблем је што те „корњаче“ носе системе за електронску борбу против дронова. Зато и прво покушавају да униште те „корњаче“ (барем прве две су биле то у комбинацији са противнимским уреѓаима).

01 Jan 2025 10:49 Georgius Zaključavanje topica Razlog: Kraj godine.  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3883 korisnika na forumu :: 31 registrovanih, 1 sakriven i 3851 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEKSICMILE, Arhiv, avijacija, bankulen, Bombona, cenejac111, cikadeda, CrveniSolaris, Desmond, Duck of Death, Duschi, GrammaticalAnalysis, ILGromovnik, Inner-Cell, istina, kuntakinte, Lap720, Metanoja, Milan A. Nikolic, NiKoLa27, pedja.st, Romibrat, Shilok, singa, tanakadzo, vaso1, veljko82, VladaKG1980, Vlado82, volimpivuvolimrakiju, zlaya011