Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2024. komentari

272

Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2024. komentari

offline
  • beowl  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 14 Sep 2009
  • Poruke: 1604

Verovatno samo odgovor na NATO pomeranja, ono budni smo i posmatramo vas. Nijedna strana tu nema dovoljno efektiva za neki ozbiljan upad.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Nov 2020
  • Poruke: 118

Da li neko ima podatak,koje ukrajinske jedinice i koja je njihova brojnost koji cuvaju granicu sa Belorusijom?



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2022
  • Poruke: 251

О фабрици тенкова и војној индустрији у Русији:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 10 Sep 2014
  • Poruke: 1088
  • Gde živiš: Republika Srpska

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

🇺🇦"Da nas nije ubio, odsjekao bi nas. Prokleti Rusi!" Negdje u blizini Avdejevke, baka je pripremila ukusne knedle za ukrajinske militante. Unutra su bile oštrice.

Google translate

offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1577
  • Gde živiš: Šid, Srbija

VKS ponovo bije u ovoj oblasti sa UMPK

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2019
  • Poruke: 1817

I susjed se smorio [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ipak je ovo jedan od potparol kanala ....

Jasno je svima da ukri nemaju više ofanzivnih mogućnosti u 2024 a za 2025 potrebno im je mnogo više opreme sa zapada nego do sada...i mobilizacija 500 000 vojnika

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3575
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

Васкрсење Мојсијево. Испада на крају да је жив, као и остатак групе.


А и брод ће да васкрсне изгледа

offline
  • beowl  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 14 Sep 2009
  • Poruke: 1604

Opet neki poslanik iz Rade kaže da je Zalužni pristao da bude ambasador u UK. Telenovela se nastavlja.

Doduše ako Avdejevka sad odjednom kolabira i brzo padne umesto da se drži mesecima, to bi bio idealan tajming za smenu. Propala ofanziva, raspale se linije u Avdejevki, to je to. Uz to je selidba u UK garancija da mu nikada neće pasti na pamet da nešto šuruje sa Rusima.

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2014
  • Poruke: 8009
  • Gde živiš: Zagreb

povremeno sam znao pogledati ovog lika, da vidim šta govori druga strana.
kao što je neko već spominjao, ekstremno je antipatičan.

međutim, sada ga gledam i ne mogu se oteti dojmu čisto na osnovu pogleda i facijalne ekspresije općenito, da je poludio. Može to od stresa i loših vijesti.
Zanimljivo je da su sva njegova videa optimistična i stalno oni nekako napreduju, a na kartama teritorija sve manja. Možda mu se to odrazilo psihički, što kaže Rambo.

I inače je on buljav, a i ja nisam psiho struke, moguće da griješim, ali u mom selu ovo zovu pogled luđaka. Nisam birao trenutak, skoro cijeli video je takav.





[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 16 Jan 2023
  • Poruke: 180

NATO vežbe se zvanično završavaju 5.5., Putinova inoguracija je 7.5., neće oni kući po svemu sudeći neki će ostati da čuvaju baltičke patuljke a neki će u Ukrajinu. Tako su i Rusi vežbali oko Ukrajine,previse je price o WW3 čak i Tramp priča da će početi pre nego li postane predsednik kako bi mu u slučaju izbora unapred vezali ruke.

01 Jan 2025 10:49 Georgius Zaključavanje topica Razlog: Kraj godine.  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1283 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 5 sakrivenih i 1212 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 15204 - dana 01 Feb 2026 12:26

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Alexa77, Asparagus, Asteker, babaroga, boromir, Bubimir, Car89, darkojovxp, Deki Duga Devetka, delboy, Despot1, Dogma21, draganl, Dungorth, FOX, Georgius, goxin, GveX, Homislav, HrcAk47, JK, kingkong1947, kreker, Kubovac, luja, M74AB3, Marko00, mercedesamg, miki kv, milenko crazy north, Miler88, mm1811, Naj-Turs, nemkea71, Neutral-M, nevjerna beba, Pekman, Prečanin30, Pururin, Qvazimodo, Razdroid, shaja1, Snorks, stegonosa, strn, suton, tamno.nebo, Tas011, theNedjeljko, Tihi86, travisrise, Tribal, Uros Cuore Sportivo, v82, vaci, Vanderx, veljkovicdani, vidra boy, Vlada1389, vlahale, yufighter, Zmaj Tolak, zoran77, zzapNDjuric99, 79693