Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2025. komentari

1337

Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2025. komentari

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10261
  • Gde živiš: pecina stroga

Georgius ::
Pojačaj to malo. Po CNN-u zapad je do Marta 2024 upumpao 380 milijardi pomoći, što vojne što druge.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Pa rekao sam AI da iskljuci vojnu pomoc, da mi da samo ciste pare sto su dobili. Vojna pomoc pretpostavljam da nisu pare njima isle, nego dzebana i oprema.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Mar 2022
  • Poruke: 4479

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


GP":Ruski izvori izvještavaju da su ruske jedinice sjeverno od Pokrovska ponovno preuzele inicijativu i proširuju kontrolu nad izbočinom nastalom probojem početkom kolovoza.

Ovo je jedino mjesto na frontu gdje je Ukrajina ostvarila neke uspjehe u protunapadu na ruski napredak. Čini se da je 12. brigada specijalnih snaga Azov, koja je rotirana iz Lymana/Kostantinivke, iscrpljena na ovom području."

Izgleda izduvao se Azov. Treba napomenuti, i, da iz ovoga rajona ima "puno" mapa. Sve u svemu, očekuje se ponovno nastupanje ruja u ovom rajonu.



offline
  • Pridružio: 28 Avg 2017
  • Poruke: 2849
  • Gde živiš: Beograd

Citat:Иначе, тужилаштво не зна ни у којој се држави Ростов налази.

ОФФ
У Ростову је снајпериста Брзи, Дарио је био у Питеру.
Ово што МСМ пишу о Дарију је рекла казала, полуниформације или неистине - чиста наклапања.
И није из БиХ или Србије стигао у Русију, већ из једне друге државе у којој је боравио од 2014. године до одласка у Русију.
Крај ОФФ-а

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10261
  • Gde živiš: pecina stroga

Insan ::
Rako bih da je najveci problem sto ni peni od toga nije pomoc (to se samo tako kaze Very Happy ) i ukoliko se nekim cudnim cudom odbrane od Rusije, ovi "dobrotvori" kada pljunu u prste i podvuku "refu" na blokcetu, jopet ce da ostanu bez drzave. Mr. Green
Kraj off


Nikako nije off nego u srce problema.

Najveci problem koji Ukrajina ima jeste da su i zemlja, i drzava, i drustvo, i svi, zatocenici. Taoci jedne kriminalne grupe. Kojoj je buducnost i dobrobit Ukrajine ali apsolutno nebitna kategorija.

Jer da nije tako, da se on nesto sikiraju oko buducnosti njihovog naroda i njihove drzave, ne bi bilo ni Majdana, ne bi bilo ni ATO, i ne bi bilo ni SVO.

Evo vec 12 godina oni zdusno rade na propasti Ukrajine, i to rade za tudje pare, i za tudji interes. I ne treba se zavaravati da su oni nepismeni, pa ne znaju sta rade, a eto vole Ukrajinu. Dobro je njima jasno sta rade, ali posto im je bazno podesavanje kriminalno, nema tu nikavih emocija ili visih ideja. To je sve go olos koji je nasao sjajan mehanizam koji njih licno od socijalnih marginalaca (sto bi ti likovi bili u svakoj normalnoj drzavi i u svakom normalnom drustvu) pretvara u jako dobro placene heroje.

offline
  • lcc 
  • Građanin
  • Pridružio: 23 Nov 2024
  • Poruke: 136

Odlomci iz Lavrov-og intervju-a:

- zasto se Ukrajina nikada nece vratiti na granice od 2022

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

- Vojne ambicije Nemacke i atrofija istorijskog secanja

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • 187 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 02 Feb 2017
  • Poruke: 2213

Lancet opet dejstvuje.
Ovaj put uhvatio na marsu kapitalca.Radar od S300 .Sumnjam da su i ove kamione iza ostavili operativne

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Turski ribari izvukli netaknuti ukro dron camac...Turska nije zadovoljna ovim ukrajnskim vrsljanjem samobulackih camaca u i okolo njihovih voda.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7131

Dejstvuje, šta više nije ni prestaja. Ima 90ak snimaka/pogodaka u septembru ove godine.

offline
  • 187 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 02 Feb 2017
  • Poruke: 2213

Slabo sam na forumu u zadnje vrijeme...jesu li ubacili termobaricku u Lancet? Ili neku drugaciju od kumulativne.Ili je to misaona i za Gerana

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3578
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

^
Цитат се не односи на њега већ на једину пресуду везану за Украјину( почетак шорке, 2014. година) за другог "добровољца"..

offline
  • Pridružio: 03 Jan 2012
  • Poruke: 1111
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
"Ruski vojnici u Severnom vojnom okrugu (NVO) počeli su da koriste taktiku konjičkog napada, objavio je vojni dopisnik Semjon Pegov na svom Telegram kanalu. Rekao je da je ideja nastala iz potrebe za prevazilaženjem velikih udaljenosti tokom napadačkih operacija."

Malo sam proguglao, verovatno je zapravo reč o sporadičnom korišćenju konja za dotur materijala na prednjim položajima.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] (Точка зрения автора может не совпадать с позицией редакции. :-) )

01 Jan 2026 22:55 Georgius Zaključavanje topica Razlog: Kraj godine.  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 921 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 2 sakrivenih i 902 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 15204 - dana 01 Feb 2026 12:26

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Bokiboks, cole77, draganl, Džekson, hyla, jalos, Mi lao shu, mrav pesadinac, nuke92, operniki, Saša31LPB, Shilok, sova72, VBoss, Zastava, Zukov