|
Poslao: 04 Dec 2025 12:47
|
offline
- Trinitron1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Avg 2017
- Poruke: 3121
- Gde živiš: Beograd
|
Лимански правац - Дробишево.
Напредовање у северним и источним деловима насеља.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Богуславка.
Citat:РУ напредовали и заузели положаје у северном делу села. Борбе су у току за централни део.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Као резултат ноћних напада руса 03/04.12.2025. год. Херсонска термоелектрана је потпуно обуставила рад.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2025 12:56
|
offline
- Boris90

- Elitni građanin
- Pridružio: 17 Avg 2012
- Poruke: 1622
- Gde živiš: Šid, Srbija
|
- 12Ovo se svidja korisnicima: Bobrock1, Trinitron1, ladro, Otto Grunf, kolle.the.kid, boro975, GrobarPovratak, rovac, ILGromovnik, Pavel Medved, jon istvan, bladesu
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
FAB 1500 verovatno , Mirnograd
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
4xFAB lepo grupusano
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
TOS dugo nije viđen
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2025 13:24
|
offline
- Pridružio: 06 Dec 2010
- Poruke: 132
|
Steta sto je TOS nekako skrajnut, meni je to orudje nekako lepo i uteruje strah u kosti. Ali jbg ljudi su ovde lepo izvakali zasto se slabije koristi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2025 13:52
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39638
|
За секунду до... Jedna slika realnosti sa kojom se susreću jurišnici/šturmoviki sa obe strane
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2025 14:51
|
offline
- yagosh

- Građanin
- Pridružio: 29 Jan 2024
- Poruke: 79
- Gde živiš: Sanatorijum na ušću Save u Dunav
|
jon istvan ::Znate u ovom ratu i rusi ginu,sa druge strane isto ima iskusnih i sposobnih ljudi i kada naivni nalete skupo ih kosta.To sto vojnici ne reaguju na svoje mrtve pa nije njihovo da ih sklanjaju nego guraj napred.Dzuki zna kako je krljanje bilo na pocetku a cini mi si i Nemkea71 je tu bio i zna sta je vojna.Izvrsi ili umri ,kod non stop sturma pre je bio odnos snaga 3 prema jedan a rusi non stop napadaju sa manjim snagama.Ne pravdam ruse,greska ali to je to.Zao mi je sto sam imao obavezu da sve snimke cim pogledam brisem,cela ulica poplocana ukrajincima,ruse nisu smeli da slikaju..naravnoda su ginuli.Sad cujem oko Pokrovska strasan smrad,narocito po manjim mestima,ukrajinci sklanjali ranjene u ukuce i tu ostali..Nisu to zasluzili.Strasna smrt u mukama.Jadni ljudi.
Синоћ гледам клип, Руси у Берлину. Петорица иду у напад, трче и скрећу из једног булевара у други. Ни погледали нису да ли има некога у другој улици. После два метра један Рус који је предњачио 2 метра пада, остали настављају, ма нико није ни констатовао да се овај излоговао... пакао.. Да ли је то ствар менталитета код њих, немам појма, али језива хладнокрвност, да не употребим неки други израз.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2025 14:55
|
offline
- Metanoja

- Počasni građanin
- Pridružio: 07 Jan 2007
- Poruke: 880
- Gde živiš: Beograd,Srbija
|
ikan ::Nije Saša otet, on je poslat baki, nego njegova majka.
Znači Rusi ne otimaju decu, nego odrasle
Ajmo sad 10 strana o tome kako se odrasli otimaju.
Jel ima negde njena slika?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2025 14:56
|
offline
- Dogma21
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 26 Okt 2021
- Poruke: 696
|
Napisano: 04 Dec 2025 14:56
Kada si mrtav onda si mrtav , nema tu puno! To sto neki misle da Americki filmovi postoje u realnom svetu je drugi par rukava! One fore ne ostavljamo svoje itd .. bitno je samo da te pokupe...e sada jel bude odmah ili next year. ... jbga rat
Dopuna: 04 Dec 2025 14:56
NEmojte molim vas i o majkama otete dece ....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2025 15:59
|
offline
- Bobrock1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2022
- Poruke: 4725
|
- 18Ovo se svidja korisnicima: jarovitt, Trinitron1, kolle.the.kid, Panter, draganl, Rectifier, sap, GrobarPovratak, Wrangler, PlayerOne, rovac, ILGromovnik, Pavel Medved, Otto Grunf, Kontrausluga, jon istvan, bladesu, styg
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
GP":Prava cesta smrti, puna spaljene opreme kijevskih snaga između Rodinskog i Pokrovska s Mirnogradom. Video s Telegram kanala “Mir | Reboot.”"
Polako dolaze snimci.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2025 16:32
|
offline
- Dogma21
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 26 Okt 2021
- Poruke: 696
|
Zavoravili su jos dva ispod nadvoznjaka da saberu .. ozbiljno topljenje tehnike i opreme
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2025 16:36
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39638
|
Da postavim sliku i izjavu Lavrova na ovu ukro mapu stanja oko Pokrovska
Генералштаб украјинских оружаних снага објавио је сопствену мапу ситуације у сектору Покровска.
Украјински генералштаб је такође приложио саопштење врховног команданта Александра Сирског, у којем је говорио о текућој одбрани Покровска и одсуству опкољавања Мирнограда.
Ова мапа, благо речено, значајно се разликује од мапе коју је објавио DeepState, украјински сервис који такође споро ажурира своје информације.
Према званичној мапи Генералштаба украјинских оружаних снага, Покровск је далеко од опкољавања, а унутра нема руских трупа.
Ова ситуација је постојала пре отприлике три месеца.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|