Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2025. komentari

324

Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2025. komentari

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 3593

fantom_S ::Доналд мало преваспитава Зеленског
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ukrainian President Volodymyr Zelensky, US President Donald Trump and Vice President JD Vance openly clashed in the White House on Friday at a meeting
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


meni ovo ne lici na prevaspitavanje, nego na otvorenu svadju.

nema od dogovora nista izgleda. rat nece prestati, a ameri nece dobiti toliko zeljene minerale.

kanadi ce zaglaviti tarife, kinezi su im odvalili sankcije na retke minerale, ostace im samo da kupuju od rusa.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3685
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

Ово је било на ивици физичког обрачуна, ево ЦНН крокодилске сузе рони. Какав промашај Зеленског, невјероватно.



offline
  • Pridružio: 26 Feb 2025
  • Poruke: 117

Zelenski izgleda ko da treba da sedi na noši.

Kakav mapetovac sve ove godine duži poziciju čelnog predstavnika nacije i naroda koji strada tako jako i odavno besmisleno...

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 3593

ne razumem zasto napadate zelenskog sad.

amer trazi da im preda gotovo sve vredno sto imaju, a zauzvrat mu ne nude NISTA.
nema nikakvih garancija da se mu pomoci.

i da ima na papiru nesto, trampove garancije, posto nikad se u zivotu nije drzao date reci ne vrede nista.

oni zele da mu uzmu sto im treba, pa da naprave dil sa rusijom o prestanku rata, gde se ukrajina ne pita nista.

vise sam puta pisao da je zelenski idiot, ali ovaj put ga razumem. koji k da potpise papir, prakticno predaju, a ne dobija nista zauzvrat, i jos od drzave (ako im ostane nesto) napravi americkog roba?

offline
  • Pridružio: 07 Dec 2016
  • Poruke: 205

Искрено ово и желим да се посвађају до краја да Трамп дигне руке од Украјине и да Русија добије одрешене руке у Украјини.Било би чак добро да се Трамп скроз наљути да им уведе неке и санкције.
П.С надам се да ово није представа за јавност.

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2018
  • Poruke: 2338

Citat:Украјина није изгубила на војном пољу, већ једноставно нема више живе војне силе

Украјина тренутно има мало мање од милион резервиста у резерви.

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2015
  • Poruke: 3540

Sve ce se zataskati i zaboraviti do jutra.

Zeleni prica sta mu je pirgavi rekao ili Makron.

offline
  • Pridružio: 26 Feb 2025
  • Poruke: 117

zdrebac ::gledaj, ne razumem zasto napadas zelenskog sad.

amer trazi da im preda gotovo sve vredno sto imaju, a zauzvrat mu ne nude NISTA.
nema nikakvih garancija da se mu pomoci.

i da ima na papiru nesto, trampove garancije, posto nikad se u zivotu nije drzao date reci ne vrede nista.

oni zele da mu uzmu sto im treba, pa da naprave dil sa rusijom o prestanku rata, gde se ukrajina ne pita nista.

vise sam puta pisao da je zelenski idiot, ali ovaj put ga razumem. koji k da potpise papir, prakticno predaju, a ne dobija nista zauzvrat, i jos od drzave napravi americkog roba?


Tramp traži naplatu za ono šta je Amerika DALA, a Zelenski to tumači kao ponudu NI ZA ŠTA.

Zašto je onda Zelenski u pravu a Tramp nije?

Nazovi te me ludim, ali uzeće Tramp te resurse milom ili silom, ne bi me uopšte čudilo da Tramp u perspektivi pošalje američke trupe u izvršiteljsku misiju, u cilju obezbeđenja lokacija tih minerala a da Putin još za to da i amin.

Tramp i J.D. očigledno ne mogu da ga smisle i vrlo su osvetljivi na nezahvalnost i nepoštovanje koje oni tumače od strane Zelenskog.

Ili će potpisati taj dil, ili će Zelenski završiti "predoziran" ili će se Tramp jednog dana obratiti američkom narodu i reći kako šalje trupe u Ukrajinu kako bi svakom poreskom obvezniku vratio njegov novac nazad.

offline
  • beowl  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 14 Sep 2009
  • Poruke: 1902

zdrebac ::
vise sam puta pisao da je zelenski idiot, ali ovaj put ga razumem. koji k da potpise papir, prakticno predaju, a ne dobija nista zauzvrat, i jos od drzave napravi americkog roba?


On je taj papir svečano potpisao onog dana kada je poslušao Borisa Džonsona i odlučio da ratuje na kredit. Treba stvarno biti ozbiljan, ali ono baš ozbiljan kreten pa verovati u krajnji ishod drugačiji od ovog.

Nov momenat je u tome što se ovi razgovori između dužnika i poverilaca, na ivici kafanske tuče, obično vode iza zatvorenih vrata. Ali ovaj poverilac ima fetiš na kamere i cirkus, pa smo pomalo neočekivano dobili priliku da vidimo kako to istresanje dužnika iz gaća izgleda u praksi. A što je dužnik mislio da mu titula ličnosti godine koju dodeljuje magazin "Time" garantuje otpis dugova, to je više do njega a manje do poverioca.

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3685
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

Овакво шамарање једног државника на ТВ није одавно виђено..

01 Jan 2026 22:55 Georgius Zaključavanje topica Razlog: Kraj godine.  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1039 korisnika na forumu :: 128 registrovanih, 8 sakrivenih i 903 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, _Rade, acatomic, Aleksandar Tomić, aleph_one, AMX72, Apok, Ares89, Arhiv, Asteker, avijacija, awathorn, b_z_b, BB, Bgd123, Bgorando, bobor, bojank, Boris BM, Boris.A, Boris90, borya90, Boskovic, BOXRR, Bozjidar87, brandža84, branko7, Buzdovan, cavatina, cekic, Dannyboy, Dare, darkojbn, debeli, dekiau, dendrit86, Dežurni_Automatičar, djonsule, Doc, Dragon Order, drimer, Džekson, Džordžino, El-Komadante, Electron, g0xy, g_g, Goksi95, Goxy1, Great White, Grebostrek, GT, GveX, Hans Gajger, Imperator_Aleksandr_lll, ivan1973, jarovitt, jnikola23, Joksss, Jozo74, KizJ, kolateralnasteta, Konda, koneks, Koser, kybonacci, Laluvr, LeGrandCharles, Levi, liki83, Limeni91, lord sir giga, m94j, Major Tankosić, MarijaC84, markusx, MaschinenPistole, mat, MB120mm, medaTT, mercedesamg, Metanoja, miki kv, mile33, Mićko, mladen.zovko, mm1811, mmelezovic, Moldovan, momcilob55, mrm, Ne doznajem se u oružje, nenad81, nenomir, Nepopravljivi, nixos, OgnjenMitric, Orc, peho_atropin, Pekman, PoolbegD02, sarma, sashica, sasics, Sinduk, SirOliver, sistem22, Srle993, stagezin, stefan95, suton, synergia, Topaz9, Tribal, Tvrtko I, Username1000, USSVoyager, Vanderx, vensla, VJ, vlado_pg, Volfero, vpetrovic, vukan0799, zexon, Zoca, zvomar, Žoržo