Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2026. komentari

44

Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2026. komentari

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2022
  • Poruke: 4727

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

GP":Izvještava se da je ruski napad Orešnikom bio usmjeren na područje Lavova.

Čulo se 6 eksplozija."

Čekamo video potvrdu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Nov 2024
  • Poruke: 183
  • Gde živiš: Beograd

Tg kanali pišu da Rusi biju Orešnikom po Lavovu i da su se te eksplozije čule u Ternopoljskoj i Rovnoj oblasti.



offline
  • Pridružio: 21 Feb 2025
  • Poruke: 5

The sounds of explosions, which were heard throughout the Lviv region.

It came so fast, they didn’t have time to sound the alarm.

Дошло толико брзо да сирене за узбуну нису стигле да се огласе

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2025
  • Poruke: 1

Ima li slika iz Juzmasa posle udara Oresnika?

offline
  • Pridružio: 20 Jul 2025
  • Poruke: 343

Dvogled ::Ima li slika iz Juzmasa posle udara Oresnika?
Na površini su male ulazne rupe, a pod zemljom uništeno nekoliko katova. Ili nemogu ući, ili neće da reklamiraju rusko oružje. Bebee Dol

online
  • Pridružio: 13 Maj 2022
  • Poruke: 1097

Kažu da je gađano nešto u mestu Striji. Tamo su skladišta gasa. Kuriozitet: Od tog mesta do Kikinde, tačno kao od Kikinde do Makedonske granice.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

Prvi video. Lici na oresnik

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3685
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

Падају љешници
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Levi  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 12 Nov 2011
  • Poruke: 662

Ponekad se Zapitam koliko su leteci balvani Milica od Macve prorocki bili.

offline
  • Pridružio: 07 Jan 2024
  • Poruke: 84

Ja pomislio kreću u dubinu, pa ono ako se umešaju idemo u srednji vek, a ono mi imamo veći. Izgleda da tehničari hebu li hebu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 745 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 1 sakriven i 731 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: draganl, Ezbuck, goxin, HawX, hyla, lcc, Medojed, nixos, Regrut Boskica, Saša31LPB, shadower78, shiro, spalev