Sukob u Maliju

51

Sukob u Maliju

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Nove zrtve...
Citat:IED attack kills 4 UN peacekeepers in Mali (4 others wounded)
6 Malian soldiers were killed by IED yesterday.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • powSrb 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Mar 2015
  • Poruke: 9466

Снимак у коме су настрадали Амерички специјалци у Малију. Упали су заседу.
Са обе стране, и терористи када нападају и са камере на шлему једног од специјалаца.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Zar oni nisu beše bili ubijeni u Nigeru?

online
  • Pridružio: 14 Apr 2014
  • Poruke: 1500

powSrb ::Снимак у коме су настрадали Амерички специјалци у Малију. Упали су заседу.
Са обе стране, и терористи када нападају и са камере на шлему једног од специјалаца.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Чује се испод све музике како урла и вришти.

offline
  • powSrb 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Mar 2015
  • Poruke: 9466

Да моја грешка, на граници самој.

Citat:First, the superiors who redirected Team 3212 failed to take note of the increasingly hazardous environment in the border area between Mali and Niger — an area where the United Nations had counted at least 46 attacks in the 20 months before the ambush.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Црни круг велики, где се догодила заседа.




An Endless War’: Why 4 U.S. Soldiers Died in a Remote African Desert
Има све детаљно у овом чланку описано.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Има и снимак где је објашњено како се напад одвијао
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Flir 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 18 Jul 2017
  • Poruke: 3

powSrb ::Снимак у коме су настрадали Амерички специјалци у Малију. Упали су заседу.
Са обе стране, и терористи када нападају и са камере на шлему једног од специјалаца.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Nisu oni upali u nikakvu zasedu.
Zaseda je nesto sasvim drugo. Kada cekas protivnika pripremljen i dobro ukopan sa jednog i sa drugog boka na odrdjenom razmaku. Ovde je u pitanju napad sa jednog boka.
Ovde se vidi da su imali dojavu o njihovom polozaju, spremili se, dosli na odrediste, hrabro razvili u strelce i bukvalno pregazili Zelene Beretke.
Ovo je cist frontalni napad prsa u prsa.

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

Sto na četvoricu

offline
  • Pridružio: 10 Jul 2017
  • Poruke: 248

Kako da se video pogleda? Link..

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2015
  • Poruke: 470

^^^ [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Samo citas poruke

offline
  • Pridružio: 10 Jul 2017
  • Poruke: 248

Блокиран, на то сам мислио..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 906 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 8 sakrivenih i 840 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Apok, Aristotle2002, AudioTehnica, Belac91, Blair, blatruc82, Djota1, doktor097, DragoslavS, drimer, Duce, dukajov, Dzigy, ElGenius, esx66, goran.vvv, goxin, Igritelj, jalos, Jeremiah, jodzula, Kajzer Soze, Kanader, Krusarac, Lep1na, Lucije Kvint, ludiagresivan, mikrimaus, MIKULENCE, Milometer, mist-mist, Nemanja Opalić, Nikoletina Bursac, nisamBot, novator, oldtimer, opt1, Plavi1, Prometeus, Pururin, Recce, S.Palestinac, sasakrajina, sistem22, styg, Tanjagre, tm, Troja, Tvrtko I, vladom6, Volkhov-M, vuksa72, zivojin32, Zvonkozvonko, 79693