Vojni puc u Turskoj

6

Vojni puc u Turskoj

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22281

radionica1 ::
JHos cemo da branimo Erdoganishu, ahahaha...
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

(Necu vise da trolujem)


Bio je on voljen i hvaljen na ovom forumu kada se posvadjao sa Izraelom, kada je podrzavao Palestince, kada je trebalo graditi one J(T)uzne tokove itd.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Jun 2014
  • Poruke: 1413

Corporal Frisk @CorporalFrisk 3m3 minutes ago
Corporal Frisk Retweeted Jussi Parikka
"Now there's sound of gunfire, possibly in direction of the bridge" #Turkey Corporal Frisk added,
Jussi Parikka @juspar
@YleKankkonen nyt kuuluu tuliaseiden aanta, mahd. sillan suunnalta


Evo na CNN-u
Cristiane Ammanpour on site in Turkey


Dakle... ujka Sem je znao sta se sprema



offline
  • Pridružio: 28 Nov 2015
  • Poruke: 164

Cenim da kod njih kreće gradjanski rat, ne verujem da će se Erdogan tek tako predati, ima on mnogo pristalica.

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2015
  • Poruke: 1520

panzerwaffe ::Jel smo loši ljudi ako poželimo jedan ozbiljan građanski rat u Turskoj?

Jesmo. Bez glava bi ostali oni koji to najmanje zaslužuju, kao i uvek i svuda.

offline
  • ikan 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Feb 2013
  • Poruke: 3112

Kristina Amanpur prenosi uživo iz Istambula za CNN. Sad su stvari mnogo jasnije ko stoji iza puča i vojske.

offline
  • Pridružio: 20 Jan 2015
  • Poruke: 276

President Erdogan will make a statement soon.

Hvatajte zmiju sto pre

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Kažu da je bio u Bodrumu na odmoru.
ovo može da okonča rat u Siriji i sve patnje na bliskom istoku.
Turska je ključ.
Videćemo u kom pravcu će da ide.
Nek obese prokletnika što se mene tiče....

offline
  • Pridružio: 22 Jan 2014
  • Poruke: 1271
  • Gde živiš: Srbija

Cekaj, sad je u stvari da se sto pre blokiraju policijske stanice, zandarmerija itd, zar ne ?
(tehnikalije sto se tice)
Amanpurka, kazesh ?
Opasan je ovo sah.

offline
  • Ivan Tanasijevic
  • 3d animator, "Crystal Clear 3d"
  • Pridružio: 11 Mar 2010
  • Poruke: 59
  • Gde živiš: Trstenik

Jos uvek se ne zna da li je kompletna vojska ili samo neki njeni delovi...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 545

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Слабо се види. Кажу почела шорка. Cool

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 845 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 3 sakrivenih i 783 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Aleksandar Tomić, aleph_one, bbogdan, blatruc82, Boris90, Bubimir, crnogorac, Dixtrix, djonsule, Draganeli, Duce, franina, gajasvi, Grebostrek, hellenic, jaeger, jalos, Kalem, KimiMR, kolle.the.kid, Konda, Lep1na, Lieutenant, LjutaGuja, Magarac, Mane88, Manjane, Marko Marković, mat, Medojed, Mi lao shu, milanpb, mist-mist, Mićko, monomah, MountAndBlade, Mrav Obrad, nebidrag, nixos, oddsock, OgnjenMitric, operniki, raptorsi, redakzver, RJ, royst33, Sarmat, Seeker, Sirius, skok, sspp, suton, tuf, vathra, VJ, x9, zaoka