Robotizovana vozila i robotizovane platforme

34

Robotizovana vozila i robotizovane platforme

offline
  • Pridružio: 21 Okt 2019
  • Poruke: 230

Ne razumem kako " na nemačkom" ? 🤔



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 371

Dipl.ing. ::Ne razumem kako " na nemačkom" ? 🤔

"Kao primer" Da Nemac ili SAD proizvode Miloš, to bi bilo u tom cenovnom rangu



offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8109
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Sama DUBS kosta oko 80 000?a
A ovo je robotizovana platforma. Jostaju te tehnologije.

offline
  • Pridružio: 21 Okt 2019
  • Poruke: 230

Napisano: 24 Okt 2019 17:53

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 24 Okt 2019 17:54

Ovaj drugi je baš okretan

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2012
  • Poruke: 384

Mala dopuna oko onih tockova, guma ili sta su vec.... To kad udje u blato osta u blatu!

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2009
  • Poruke: 338
  • Gde živiš: Nis

rotring ::Mala dopuna oko onih tockova, guma ili sta su vec.... To kad udje u blato osta u blatu! A centrifugalna sila, a razliciti uglovi otvora, resivo je to

offline
  • Pridružio: 21 Okt 2019
  • Poruke: 230

Napisano: 25 Okt 2019 11:02

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Koja li je cena...eh

Dopuna: 25 Okt 2019 11:12

rotring ::Mala dopuna oko onih tockova, guma ili sta su vec.... To kad udje u blato osta u blatu!
Šara na gumi može isto da se uradi kao kod klasičnih guma. Ne vidim zašto bi ova guma bila lošija za blato i sneg od klasične?!
Ovo saće može i da se ne vidi,da bude zatvoreno. Te gume verovatno neće biti na asfaltu u rangu sa gumama punjenim vazduhom jer tu bitno fino oscilovanje koje može gas da primi a ta guma ili pena verovatno je grublja i neće moći na isti način da reaguje pri većim brzinama ( 70-80-90km/h )

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2012
  • Poruke: 384

vladetije :: A centrifugalna sila, a razliciti uglovi otvora, resivo je to

Salis se jel da?

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2009
  • Poruke: 338
  • Gde živiš: Nis

rotring ::
Salis se jel da?

uvek, mada nije to neresiv problem.
mada su ovi tockovi daleko od nas

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2012
  • Poruke: 384

I ja volim dobru Salu. Evo jedne...Nek to ostane daleko, tamo u pustinji di mu je I mesto.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 844 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 2 sakrivenih i 781 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Aleksandar Tomić, aleph_one, bbogdan, blatruc82, Boris90, Cirkon, crnogorac, Dixtrix, djonsule, Draganeli, Duce, ElGenius, franina, gajasvi, Grebostrek, hellenic, ibssa, Igritelj, jaeger, jalos, Kalem, KimiMR, kolle.the.kid, Konda, Lep1na, Lieutenant, Macalone, Magarac, Mane88, Manjane, mat, Medojed, Mi lao shu, milanpb, mist-mist, Mićko, monomah, MountAndBlade, Mrav Obrad, nebidrag, nixos, OgnjenMitric, operniki, raptorsi, redakzver, RJ, royst33, Sarmat, Seeker, Sirius, skok, sony771, sspp, suton, tuf, vathra, VJ, x9, zaoka