Nabavka novih akumulatora za lovce V i PVO

1

Nabavka novih akumulatora za lovce V i PVO

offline
  • boyce 
  • Super građanin
  • Pridružio: 05 Nov 2007
  • Poruke: 1056

Da razdvojimo teme Wink

BSD ::zixo ::Значи да отворимо тему ''Набавка нових акумулатора за ловце В и ПВО''?
Pa do hiljadite strane Wink !



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Наравно да нисмо мислили буквално... Smile



offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Sledi tema nabavka toplog obroka za ViPVO.Svakom kupovinom u Maksi diskontu donirate 0.5 dinara za nase trupe

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

A ko će meni da donira dva kumulatora 135Ah za moj istorijski TAM-4500D T-2309, il da vatam po kasarinu kolege koji će ga gurnu (pali u metar-dva, potpisujem pod krivičnom i materijalnom odgovornošću).?!

offline
  • boyce 
  • Super građanin
  • Pridružio: 05 Nov 2007
  • Poruke: 1056

zixo ::Наравно да нисмо мислили буквално... Smile

Znam Zixo, ali mi smo u montipajtonovskoj realnosti Very Happy , znači ono što bi trebalo da bude zezanje, kod nas je nažalost realnost, tako i ova nabavka ,,akumulatora'', kad bolje razmislim oni dođu kao neki simbol stanja u državi društvu Crying or Very sad

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Gašić: Uskoro akumulatori za migove 29
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Evo sad ce , samo sto nije Very Happy

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2014
  • Poruke: 1500

Mislim da bi njemacki akumulatori bili bolji, jos ako uleti neki offset of Andjele...

offline
  • BSD 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2009
  • Poruke: 3115

Rece ministar „zvacemo vas kada upalimo nase Migove”. Pametno, polite kerozinom i cao nema vise problema. Jos kad snime novinari i posalju u svet, ministar upalio Migove pred publikom.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Ово је сада нешто ново. Прво је било да нам Русија донира а сада видимо да ће нам изгледа позајмити те акумулаторе.

А ништа чудно што ће министарство направити догађај од тога што ће позвати новинаре када набавимо акумулаторе...ништа чудно у Србији...

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Prodje jos nedelju dana.Godina prodje , dan nikad Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 908 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 5 sakrivenih i 808 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AirSremac, ALEXV, alkanuta, Apok, Asteker, Banovo Brdo, Belac91, Ben Roj, blue, bojankrstc, bokicacar, boskelazo, Brada64, brane2208, brufen, bukefal, celt, CHARLIE JA., chichabg, Cirkon, Colt D, CrazyDiablo, DejvTroter, djboj, djonsule, Djota1, djuradj, Dogma21, DonRumataEstorski, g_g, Georgius, GORDI, Great White, Hans Gajger, HawX, iceburn, Ivoo, Jeremiah, Jeremija98, jimi_agf, knutveliki, Koser, Krusarac, kybonacci, littlebunny, Marko00, Metanoja, mexo, Mi lao shu, Miletić Zoran, MiloradKomadic, MiroslavD, monomah, Mrav Obrad, muaddib, nebkv, nikoladim, nixos, operniki, Orc, Pilence, porticco, Prečanin30, procesor, proka89, Pururin, Ray1973, rikirubio, rovac, S-G, S.Palestinac, scimitar19, Semberija, Sharpshooter, shiro, Smiljke, SOVO515, Srki98, stegonosa, tmanda323, ujke, vathra, veljko82, Vlada1389, Vladimir90, VNVK, xAlex2, XBMC, yiyi, Zastava, Zorge, Zuna77, zvomar, 1324, 223223