Slovenski brod Triglav

56

Slovenski brod Triglav

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

^ Znatno su osakatili Triglav kako aparatima za traganje i raspoznavu, kako i naoružanjem.
- Nema više optronike na radarskom tornju, odnosno iznad mosta.
- Nema više PVO.
- Nema više lansera raketa ATAKA.
- Smanjen kalibar bočnih mitraljeza.
- Smanjena kadenca pramčanog topa, ali sad ima potetniji kalibar.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4479 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 4 sakrivenih i 4416 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, AleksSE, aleph_one, ArchaBasha, Atomski čoban, b_z_b, bankulen, Borkanović, boromir, borya90, boxbole, brundo65, cikadeda, darionis, Desmond, DezurniOperativni, dj.ape, Dovla 1980, Dragon Order, dule10savic, Duschi, Great White, ILGromovnik, istina, Jeremiah, Jester, joca83, K a s p e r, Kenanjoz, kikisp, Krin, kybonacci, Laluvr, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, mačković, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, Moldovan, neko_drugi, nuke92, Petar J, Prometeus, Radogost, repac, shiro, smuk, ssekir75, stingD, Tamna_strana_Meseca, Valter071, vranjanac29, xanadu, Zastava, ZlatniRez, 800077