22. XII

1

22. XII

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Pa SRECAN DAN ARMIJE, svima vama koji ste se u toj vojsci zakleli otadzbini i svima vama kojima je JNA i dalje u srcu.



offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Nek nam je srecan dan armije. Ziveli

offline
  • grbe 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 4375

Srećan Dan armije!

offline
  • Pridružio: 04 Avg 2008
  • Poruke: 949
  • Gde živiš: Serbia

Srecan dan JNA!

Pozdav za jednog penzionisanog potpukovnika OMJ JNA Ziveli

offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

I ja sam ono tamo bio pre jedno 24god.

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2009
  • Poruke: 1089
  • Gde živiš: Beograd

deda mi je bio kapetan I klase u jna od "47 do "67 kad je otisao u penziju dodeljen mu je cin Majora. Da li je i danas obicaj u VS da daju cin na penzionisanju?

offline
  • Pridružio: 08 Jul 2009
  • Poruke: 926

I moj djed je isto bio kapetan I klase i unaprijedjen je u cin majora,ali redovno,prije odlaska u prijevremenu penziju,zbog bolesti,1955.godine.
Bio je oficir veze i otisao je u penziju u cinu majora a imao je tad 27-28 godina.Eto skoro kao ja sad a ja ni pripravnicki jos nijesam zavrsio.

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Srećan praznik svima koji ga se rado sećaju Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 833 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 4 sakrivenih i 765 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, blatruc82, bojan1234, Botovac, BraneS, BUDDAR70, Chainsaw, Colt D, cuculo, deki1001, Djota1, djuradj, Duce, dukajov, Dzigy, Džekson, Great White, GT, iceburn, ikan, Ivoo, JOntra, Kapetan Hadok, kaskadija, KizJ, kutija11, Langdorf, laurusri, ljuba.b, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, ludiagresivan, milan.tatanac1, momcilob55, naki011, neutrino, nuke92, OKT, OldKresoje, Orc, ozzy, partyzan, peradetlić, Peruta, picknick, PlayerOne, proka89, radza1, raptorsi, ruma, S-G, sevenino, Spinosa, sspp, stalja, tomigun, vaci, varda, vazduh, VBoss, vidra1, vlahale, Zoran1959