DAN ARTILJERIJSKIH JEDINICA

DAN ARTILJERIJSKIH JEDINICA

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2010
  • Poruke: 423
  • Gde živiš: wlashington

Svim mojim kolegama artiljercima cestitam 14. septembar!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Apr 2011
  • Poruke: 783
  • Gde živiš: Loznica

Cestitam srecno



offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5576
  • Gde živiš: Novi Sad

Честитке артиљерцима !!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2399 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 6 sakrivenih i 2351 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, ArchaBasha, Borkanović, Colt D, cvrle312, darionis, desmeki, Doca, DonRumataEstorski, dusanobr, EXIT78, Fog of War, Gogi do, Hemi, josicz, kikisp, Laluvr, m0nstrum_, mile.ilic75, Miškić, omen, orah, pein, Pewac21, pisac12, Prašinar, promajauglavi, RED4G-304, sasa76, sekretar, smuk, tecataki, Titan, Vanderx, vaso1, veljko82, vjetar, VPV, Walkers, ZetaMan, zgoljo, zil10