Vlada78

10

Vlada78

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Ako se nastavi tako ima fan grupu da ti otvorimo-svi mi koji volimo Vladu78 Razz Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 765
  • Gde živiš: Smederevo, Andor,svratim ponekad

Like Vlada78 1000 tvojih prijatelja se svidja ovo Mr. Green



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Lieutenant ::vlado vidis bre koliko si omiljen Smile

Ma Vlada spamuje temu da bi nakupio stranice Mr. Green . Svaka druga poruka njegova...

offline
  • Pridružio: 04 Maj 2010
  • Poruke: 1025
  • Gde živiš: Gore iznad oblaka...

TOP GUN ::Lieutenant ::vlado vidis bre koliko si omiljen Smile

Ma Vlada spamuje temu da bi nakupio stranice Mr. Green . Svaka druga poruka njegova...

hahhahahah..... Wink Very Happy Very Happy

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13028
  • Gde živiš: Srbija

Znaju ljudi ko valja ! Mr. Green

Salim se naravno, hvala Vama svima !!! Very Happy

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

srecan ti rodjendan kolega..
sve najbolje Wink

Ziveli

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Sve najbolje kolega Vladi,zeli kolega Archer uz onu zajednicku : ,,Svirajte mi Suhoj stize,bazo moja,al polako! '' Smile


offline
  • lacko  Male
  • Super građanin
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 1493
  • Gde živiš: nis

Aj ziveli bratac Ziveli
Ziv bio i suhoj ti porastao Mr. Green

offline
  • Pridružio: 13 Nov 2006
  • Poruke: 3743
  • Gde živiš: Novi Sad

Da Bog da dobili novu unifromu, pajsere (za pedere) i povišicu za novu godinu, a Tebi sve najlepše želje povodom tvog rođusa stari! Ziveli

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Ови рођендани су к'о шпанске серије.... или смо ми предуго на овом форуму....

Енивеј, Влајко, да си жив и здрав, а за остало се снађи сам.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1695 korisnika na forumu :: 12 registrovanih, 0 sakrivenih i 1683 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, bojan_t, drimer, Gogi_avio, maksi007, Medojed, Mihailo Gazdić, Motocar, Nepopravljivi, vidra1, zlaya011, šumar bk2