Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

1441

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2012
  • Poruke: 0

Oćeli preuzeti titulu, najružniji!?



Confused



offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

Надам се да ће нам Београђани убрзо дати одговор на то питање!!



offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

Napisano: 29 Apr 2014 17:09

[quote="Dwyane Wade"]Napisano: 28 Apr 2014 0:45

ljudi nisam jos kupio poslednji broj jer od posla ne mogu da stignem...da li sigurno ima u m hobiju i koliko to bude tamo otprilike vremena :/// bice mi zao ako ga ne bude bilo...i gde se tacno nalazi radnja Smile

Dopuna: 29 Apr 2014 12:06

ko stigne neka mi odgovori molim vas..video sam da ima u cumicevom sokacetu i na nbg..jel u obe radnje ima?

Dopuna: 29 Apr 2014 12:06

tj na obilicevom... [/qhttp://www.spektar-mhobby.com/uote]

Evo njihov sajt tu imaš sve što ti treba za kontakt a ja koliko znam uvek imaju na lageru zadnje brojeve.

Dopuna: 29 Apr 2014 17:10

[quote="mika vrbas"]Dwyane Wade ::Napisano: 28 Apr 2014 0:45

ljudi nisam jos kupio poslednji broj jer od posla ne mogu da stignem...da li sigurno ima u m hobiju i koliko to bude tamo otprilike vremena :/// bice mi zao ako ga ne bude bilo...i gde se tacno nalazi radnja Smile

Dopuna: 29 Apr 2014 12:06

ko stigne neka mi odgovori molim vas..video sam da ima u cumicevom sokacetu i na nbg..jel u obe radnje ima?

Dopuna: 29 Apr 2014 12:06

tj na obilicevom... [/qhttp://www.spektar-mhobby.com/uote]

Evo njihov sajt tu imaš sve što ti treba za kontakt a ja koliko znam uvek imaju na lageru zadnje brojeve.
www.spektar-mhhttp://www.spektar-mhobby.com/obby.com

Dopuna: 29 Apr 2014 17:12

Siniša Guša ::Oćeli preuzeti titulu, najružniji!?



Confused


Mislim da u toj kategoriji naj ružnijih niko ne može da prevazidje F - 117, što se tiče makete.

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2013
  • Poruke: 92

A sto najruznji?Meni je bas lep i simpatican,redak a i mislim jedina francuska leteca tvrdjava iz kolekcije!Sto se mene tice bilo je i ruznijih bombardera a ovaj jedva cekam sutra!

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2012
  • Poruke: 0

HMM kupio sam prosli broj..inace..kolporter mi kaze da danasnjeg broja nece biti do sledeceg ponedeljka kao zbog praznika :SS ja reko pa 1 maj je prekosutra..on kao tako sam dobio informaciju...

offline
  • Pridružio: 31 Okt 2013
  • Poruke: 0

kakve veze ima 1.maj koji je posle izlaženja aviona ? to kao i hrvati što pomeraju današnji broj legendarnih automobila za sledeću nedelju zbog uskrsa koji je prošao pre 9 dana !! najbolje da ne izbacuju ništa uskoro će nova godina Smile

offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

Можда због 27. априла, дана државности Сијера Леоне-а. Mad GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Pridružio: 31 Okt 2013
  • Poruke: 0

Saturn V ::Можда због 27. априла, дана државности Сијера Леоне-а. Mad GUZ - Glavom U Zid
Pa i to je prošlo Smile

offline
  • janbo 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 9

NIS-ova (gazprom) pumpa - 630 din....



















offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Nisam impresioniran nešto, pogotovo što je u promeru 1:144 (DeAgostini)... Imam Šturmovika u toj dimenziji koji liči na magnet za frižider, ali šta je-tu je... Confused U svakom slučaju - hvala na informaciji...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 946 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 4 sakrivenih i 887 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bankulen, Blair, boromir, bounty hunters, brane2208, brundo65, BSD, burevestnik, deimos25, Desmond, djuradj, Dogma21, DovlaODR, Gheljda, goran.vvv, gost321, Haris, Ikica977, Jozo74, kaskadija, kljift, Kriglord, Laluvr, Lance Guest, mat, Medojed, mercedesamg, Miler88, mm1811, neko_drugi, niksa517, Novakomp, Obrenovic, Otto Grunf, pisac12, Profesor_018, Pururin, Recce, rednap, repac, Rupert, S94, scimitar19, Shinobi, shiro, Sin Boskic, smuk, stegonosa, tomo2, tooljan, Vanderx, vazduh, Velizar Laro, veljko82, vjetar