|
Poslao: 16 Apr 2012 15:44
|
offline
- Pridružio: 05 Mar 2012
- Poruke: 58
|
Napisano: 16 Apr 2012 15:42
Brate jel ti znas sta znaci FREE binders (besplatna veziva/fascikle)
Dopuna: 16 Apr 2012 15:44
Skyrider ::Pise ,,Regular cover price £5.99/ €9.99'' to znaci da se kupuje odvojeno ?? ili sta..
kod njih je to regularna cena svako broja!? Bar Mislim da je tako.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2012 15:53
|
offline
- Pridružio: 23 Mar 2012
- Poruke: 32
|
Napisano: 16 Apr 2012 15:46
Prevod u br 4 je malo bolji u odnosu na prosle.
Dopuna: 16 Apr 2012 15:49
I dobijamo li fascikle ili ne?
Dopuna: 16 Apr 2012 15:53
Nema veze,ja primerke casopisa drzim u onoj foliji u kojoj su zapakovani to je privremeno resenje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2012 15:54
|
offline
- ho shi min

- Počasni građanin
- Pridružio: 28 Jan 2009
- Poruke: 758
- Gde živiš: U drustvu Fallschrimjegera-a....
|
Jel ima neko da proda fw 190 ...nisam uzeo zadnji broj ..ako ima nek se javi na pp ...i molim samo realne cene ,hvala u napred.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2012 16:03
|
offline
- Pridružio: 23 Mar 2012
- Poruke: 32
|
Napisano: 16 Apr 2012 15:59
Posle heriera me 262,jedva cekam!!!!
Dopuna: 16 Apr 2012 16:02
Darko,ti si rekao za fascikle,informacija od distributera?
Dopuna: 16 Apr 2012 16:03
ILi drugog izvora?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2012 16:11
|
offline
- Skyrider
- Ugledni građanin
- Pridružio: 15 Mar 2012
- Poruke: 482
- Gde živiš: Novi Beograd
|
Napisano: 16 Apr 2012 16:08
firer ::Napisano: 16 Apr 2012 15:46
Prevod u br 4 je malo bolji u odnosu na prosle.
PA sad....nznm bas
Dopuna: 16 Apr 2012 16:11
Darko Brate ::Napisano: 16 Apr 2012 15:42
Brate jel ti znas sta znaci FREE binders (besplatna veziva/fascikle)
Dopuna: 16 Apr 2012 15:44
Skyrider ::Pise ,,Regular cover price £5.99/ €9.99'' to znaci da se kupuje odvojeno ?? ili sta..
kod njih je to regularna cena svako broja!? Bar Mislim da je tako.
Jao izvini ,nisam video ..... 10 eura..i mi se budnimo zbog bedna 3,5... ccc
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2012 16:18
|
offline
- Pridružio: 23 Mar 2012
- Poruke: 32
|
Napisano: 16 Apr 2012 16:12
Treba spakovati 61 primerak casopisa.
Dopuna: 16 Apr 2012 16:16
Skyrider,uzmi casopis br 3 o spitu,i pogledaj deo o razvoju modela tokom godina karakeristike duzina,visina,raspon krila....Itd.
Dopuna: 16 Apr 2012 16:17
Greska br 2,a ne 3.
Dopuna: 16 Apr 2012 16:18
Videces da je zanimljivo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2012 16:26
|
offline
- Pridružio: 05 Mar 2012
- Poruke: 58
|
firer ::-
Darko,ti si rekao za fascikle,informacija od distributera?
ILi drugog izvora?
ja sam samo procitao kako je u velikoj britaniji
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2012 16:28
|
offline
- Pridružio: 23 Mar 2012
- Poruke: 32
|
Napisano: 16 Apr 2012 16:27
E,ljudi ja sam imao najvise problema sa nalepnicama za postolje i zastavama.a najgore je bilo sa spitom britansku zastavu sam zalepio skroz ukoso.
Dopuna: 16 Apr 2012 16:28
Mozda ih daju i kod nas,videcemo kada stigne br 16.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2012 16:30
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2012
- Poruke: 163
- Gde živiš: Valjevo
|
Nenad Mitrovic 2 ::Typhoon996 ::Људи по који пут?
ТО НИЈЕ СУХОЈ већ су кинези копирали руске авионе за своје ваздухопловство.Копија није 100% јер несме да буде морају се разликовати неки детаљи од правог Сухоја.
Кинези су хтели да купе руске авионе за своје РВ, али ако потпишу петицију да неће копирати већ годинама се воде преговори, али су кинези направили копије, свакако сваки оригинал је бољи од копије.
Nije kopija jer pise lepo SU-27, a ne J-11 kako se zove kineska kopija. A i ko bi kupio maketu J-11 i novine posvecenje tom avionu? Sta bi moglo da pise u opste za taj avion na 15 listova? A i mislis da bi izdavac novina imao obraza da ne stavi u kolekciju jedan od najbitnijih aviona u poslednjih 30 i nesto godina? Ne verujem da bi to tek tako proslo...
Онда су они опасно погрешили јер су уместо сухоја ставили кинески ј11,а написали сухој...
|
|
|
|
|
|