|
Poslao: 21 Jul 2014 20:54
|
offline
- BojanZ
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 18 Apr 2012
- Poruke: 1
|
Samanta ::Zdravo, momci!
Sad se setih filma Stenlija Kjubrika, Dr.Strangelove, koji pocinje scenom u kojoj vazdusni tanker ne moze da prikaci sondu za gorivo za B-52, a u pozadini ide pesma Try A Little Tenderness.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ja jedva cekam avion Lockheed SR-71 koji ce biti u broju 66. Ne razumem se bas mnogo u avione ali mi on bas mocno izgleda.
Kako znaš da će izaći u broju 66!? Jesam li nešto propustio?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2014 21:01
|
offline
- Samanta

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 20 Jul 2014
- Poruke: 0
- Gde živiš: Beograd
|
Nisi nista propustio. Sasvim slucajno imam informaciju sta ce sve biti do broja 66
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2014 21:11
|
offline
- Samanta

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 20 Jul 2014
- Poruke: 0
- Gde živiš: Beograd
|
63 - Vickers Valiant
64 - Consolidated B-24 Liberator
65 - Boeing C-17 Globemaster III
66 - moj miljenik Lockheed Sr-17
Al neka ovo bude nasa mala tajna
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2014 21:12
|
offline
- Saturn V

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 08 Mar 2012
- Poruke: 22
|
Саманта, Саманта, колико видим решаваш проблем огрева за наредну зиму, ложиш форумаше!!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2014 21:21
|
offline
- nelson

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 21 Feb 2013
- Poruke: 0
- Gde živiš: Grdelica
|
Број 66 ће бити "Црна Птица" то нам саопштава Саманта која воли Кјубрикове филмове (врхунски редитељ између осталог и филма "Широм затворених очију")... Не знам на шта ће ово изаћи...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2014 21:26
|
offline
- Samanta

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 20 Jul 2014
- Poruke: 0
- Gde živiš: Beograd
|
Ja sam ozbiljnA, ako se i ti budes pokazao kao ozbiljaN, ko zna sta sve moze da se desi...
Hvala ti na dobrodoslici
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2014 21:30
|
offline
- Saturn V

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 08 Mar 2012
- Poruke: 22
|
Лелееее...,,Црна птицооо,проклета билааа, шта учини од менеееее...."
Да се разумемо, ја већ одавно прижељкујем СР 71.Видећемо највероватније у петак следећи број.Чек прво среду, тј. сутра у БГ-у.
|
|
|
|
|
|