Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

291

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

Не знају они ништа!!Само лупетају!!А не би ме изненадило да на мејл одговара чистачица која после тога гаси компјутер и чисти канцеларију!!!



offline
  • Pridružio: 13 Apr 2012
  • Poruke: 0

maestro ::Čekajte malo, ko uopšte pominje bombardere? Naslov teme glasi "Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)". Raspravljajmo o tome a ne o kolekciji koja je i dalje pod znakom pitanja što se tiče izlaska na našim prostorima.

Nisam ni mislio da ce da izadju bombarderi, samo sam namerno cenu stavio da bi uporedili cene u odnosu na njihove...



offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

Nisam mislio konkretno na tebe, izvini ako si me pogrešno shvatio, mislio sam uopšteno na nagađanja oko cene koja su se vodila na prethodne 1-2 stranice.

offline
  • Pridružio: 13 Apr 2012
  • Poruke: 0

Ma i mene nervira vise to nagadjanje cene... Bice kolika bude s tim sto cu odustati ako povecaju opet... Nego nesto nisam odusevljen sto Fokker triplane izlazi sledeci ali cu nekako preziveti... Smile

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2012
  • Poruke: 2

Napisano: 01 Jun 2012 22:33

Ljudi,opet da kazem sacekajmo kraj 1 serije posle toga cemo videti sta i kako cemo dalje.

Dopuna: 01 Jun 2012 22:51

Jel gledao neko sinoc film na tv Avala,Japanski o potapanju borbenog broda Jamato?

offline
  • Vojnik
  • Pridružio: 24 Apr 2012
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: Beograd

Ajde ne smarajte vise sa rastom cene, mislite da oni ovo ne prate sta ??? Zbog pojedinih debila koji stalno kenjaju kako ce da raste cena a onda onih koji govore kako ce i tad da kupuju ovako i jeste ...ne smarajte , sta bude bice i dosta vise o ceni , ako se pravi pauza izmedju serija bilo bi odlicno da izlaze bombarderi u medjuvremenu i kolko budu budu , ko bude hteo i mogo kupovace i to je to...poslacu im i ja mail a bilo bi lepo da i svi ostali posaljete pa da vidimo sta ce ko dobiti a ja cu postaviti i pitanje za pauzu Smile

offline
  • -
  • Pridružio: 12 Mar 2012
  • Poruke: 13
  • Gde živiš: Vrsac

Lazar Kandic ::


Dopuna: 01 Jun 2012 22:51

Jel gledao neko sinoc film na tv Avala,Japanski o potapanju borbenog broda Jamato?


Kako se zove?

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2012
  • Poruke: 0

Cena pa cena, daj te ljudi negledajte predaleko. Znamo svi da kod nas nikad se nezna do poslednjeg momenta, šta bude bude.

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2012
  • Poruke: 2

Film je vec bio poceo,a ovi na tv Avala ne uredjuju pregled programa na teletekstu redovno tako da ne znam kako se zove.

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2010
  • Poruke: 20

Citizen Soldier ::Lazar Kandic ::


Dopuna: 01 Jun 2012 22:51

Jel gledao neko sinoc film na tv Avala,Japanski o potapanju borbenog broda Jamato?


Kako se zove?
Jamato.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1026 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 9 sakrivenih i 950 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Asteker, b_z_b, blatruc82, bobo85, BOXRR, Bubimir, cenejac111, Chainsaw, cifra, Clouseau, crnogorac, darionis, Denaya, Dimitrise93, dinamik, Duce, dukajov, dzada, efektiva, foka106, Gall, HrcAk47, iceburn, ikan, Ivan Germanovic, Ivica1102, jalos, jarovitt, Jecmendo, JOntra, Kajzer Soze, KizJ, lanishtefm, m94j, mercedesamg, Metanoja, milenko crazy north, mkukoleca, nebidrag, OgnjenMitric, OKT, pein, Permaldar, raptorsi, repac, rovac, S-G, S2M, Shinobi, Smiljkovich, ss10, stegonosa, stokssone, tm, tuf, Vanderx, vathra, veljko82, vladom6, vzd1389, wolf431, Zavulon, Zoran1959, Zorge, Zrcalo, 79693