Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

53

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

Не би било лоше када сутра не би пустили у продају 40 комада за целу Србију!



offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................



offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

Pa meni bas do jaja sto su manje vise svi razliciti Wink Heheh nemam ja problema...Prva smena.U pola 7 na trafiku B) pa vi vidite...

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

offline
  • Pridružio: 05 Avg 2009
  • Poruke: 67

Napisano: 27 Mar 2012 19:10

Sto se tice mlaznjaka i razmere 1:100, moj savet vam je da ne brinete, uopste nisu mali modeli kao sto predpostavljate. Naime, moj drug je iz iste ove kolekcije doneo MiG 29 iz Londona, avion je odlicno uradjen, nista nije manji npr. od Spitfire-a koji je u razmeri 1:72, i veoma je tezak, tako da nema brige Wink

Dopuna: 27 Mar 2012 19:14

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

A evo i slike pomenutog Wink

offline
  • Pridružio: 27 Mar 2012
  • Poruke: 5

Organizovao sam široku i efikasnu mrežu poverljivih i visoko obučenih ljudi koji će sutra pokrivati najveći broj trafika u Srbiji. Svaka trafikantkinja koja bude čuvala časopis Borbeni avioni i pripadajuću joj maketu za nekog poznanika, komšiju, jebača itd...biće nepogrešivo detektovana, privedena pravdi i adekvatno sankcionisana.
Pošteni kupac i inspektor za privredni kriminal .

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

offline
  • Pridružio: 05 Avg 2009
  • Poruke: 67

maestro ::Ja se nadam da će mlaznjaci biti OK, videćemo BAE herijera...

Ja imam proverenu informaciju za MiG 29, a za ostale se iskreno nadam da ce biti ok u 1:100 razmeri

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 163
  • Gde živiš: Valjevo

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Већ се појавила на Лимунду СТРАШНО! -.-

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 939 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 6 sakrivenih i 862 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, babble, bojcistv, bolenbgd, boskelazo, Bubimir, cemix, CHARLIE JA., Cigi, Clouseau, dekan.m, Dimitrise93, Dorcolac, Dusko_Dugousko, Džekson, ekser222, elenemste, gajasvi, Georgius, Glavonja049, goxin, gregorxix, joca83, jodzula, JOntra, Jose, Josef, Još malo pa deda, kib, Lj_ubo, Magistar78, Medojed, mercedesamg, miki kv, milanstankovic087, Milometer, Milos ZA, Mldo, monomah, mustangkg, nemkea71, nikolakgbikola, niksa517, nixos, proka89, Pv123, raketaš, Ray1973, RiV, Sharpshooter, simazr, Sir Budimir, Siti2, Smajser, Solunac na steroidima, Srky Boy, StankoVrankovic, taomaster, Tas011, Trpe Grozni, tuja, vdeki, Vlada1389, Vlado82, Vrač, XBMC, zdrebac, ZetaMan, 79693, 800077