|
|
|
Poslao: 23 Feb 2013 22:23
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2012
- Poruke: 688
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Nekako mi je i ovaj Warhawk lep na svoj način, možda ga i uradim (kad očistim štek - Skajrajderu, nemoj da me nagovaraš )
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Feb 2013 15:06
|
offline
- Phalcon
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 04 Apr 2012
- Poruke: 6
|
Oxygen ::http://en.wikipedia.org/wiki/Flying_Tigers
Nekako mi je i ovaj Warhawk lep na svoj način, možda ga i uradim (kad očistim štek - Skajrajderu, nemoj da me nagovaraš)
Definitivno, ovoj maketi sa kineskim oznakama dodajem američku zastavu, već sam spremio rondele, nikako mi se ne dopada za kineskim...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Feb 2013 16:19
|
offline
- PACMAN
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 28 Sep 2012
- Poruke: 0
|
Jedva cekam da izadje P-40! Inace Leteci tigrovi su leteli pod zastavom Cang Kaj Sek-ove Kine-Kuomintang (danasnja zastava Taiwana) koja se i nalazi na ovom stalku makete tako da je to po meni ok.
|
|
|
|
|
|