Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

805

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Napisano: 23 Feb 2013 21:32
Što ne dobismo ovakav Starfajter ????? Čista 10-ka.

Dopuna: 23 Feb 2013 22:14
E brate svašta Exclamation Kertis sa kineskim oznakama Exclamation Smejurija, srećom imam onaj moj sa američkim Mr. Green



offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Nekako mi je i ovaj Warhawk lep na svoj način, možda ga i uradim (kad očistim štek - Skajrajderu, nemoj da me nagovaraš Wink )



offline
  • Pridružio: 23 Feb 2013
  • Poruke: 0

Gde i kako nabaviti casopise borbeni avioni, sa maketama, koji mi nedostaju ?

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

Oxygen ::http://en.wikipedia.org/wiki/Flying_Tigers
Nekako mi je i ovaj Warhawk lep na svoj način, možda ga i uradim (kad očistim štek - Skajrajderu, nemoj da me nagovaraš Wink )

Haha, nasa mala tajna Wink Al ozbiljno, sledeci je Hobby boss Hawk 81- Flying tigers Smile I jebiga Typhoon, morace 29-ka da saceka jos jednom Ziveli hehe

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2012
  • Poruke: 5

Gledajte rts 2 Smile

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

Skyrider ::Oxygen ::http://en.wikipedia.org/wiki/Flying_Tigers
Nekako mi je i ovaj Warhawk lep na svoj način, možda ga i uradim (kad očistim štek - Skajrajderu, nemoj da me nagovaraš Wink )

Haha, nasa mala tajna Wink Al ozbiljno, sledeci je Hobby boss Hawk 81- Flying tigers Smile I jebiga Typhoon, morace 29-ka da saceka jos jednom Ziveli hehe

Nemoj ko ja da zakutijašiš. Jbga, 20 komada u šteku...
Evo ti od kolege sa foruma, vredi pogledati: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Oxygen ::http://en.wikipedia.org/wiki/Flying_Tigers
Nekako mi je i ovaj Warhawk lep na svoj način, možda ga i uradim (kad očistim štek - Skajrajderu, nemoj da me nagovaraš)

Definitivno, ovoj maketi sa kineskim oznakama dodajem američku zastavu, već sam spremio rondele, nikako mi se ne dopada za kineskim...

offline
  • dizajner
  • Pridružio: 16 Apr 2012
  • Poruke: 169
  • Gde živiš: Beograd

Nesto ovako

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Tako je Indi, zna se čiji je avion ! Cool

offline
  • PACMAN 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 28 Sep 2012
  • Poruke: 0

Jedva cekam da izadje P-40! Inace Leteci tigrovi su leteli pod zastavom Cang Kaj Sek-ove Kine-Kuomintang (danasnja zastava Taiwana) koja se i nalazi na ovom stalku makete tako da je to po meni ok.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5532 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 2 sakrivenih i 5513 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, Bickoooo, Blair, blue, deLacy, Faki-Valjevo, Fog of War, Hyde, kybonacci, mercedesamg, mile.ilic75, Mrav Obrad, Mzee, procesor, Tas011, tomo2, zoranjev