HAARP (super oruzije SAD-a)

3

HAARP (super oruzije SAD-a)

offline
  • gstepa 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 18 Jul 2005
  • Poruke: 2

11.9. su ameri sami sebi smestili da bi napali avganistan i irak i ko zna koju zemlju jos.pa se zapitajte kad su sami sebe zveknuli sta su u stanju da urade drugima!!!!!!!!



offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5344
  • Gde živiš: Beograd

Ако га још нису испробали не значи да не постоји



offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 236
  • Gde živiš: Drugo ćoše levo iza Nedođije

Meni to lici na: Kad ne mogu da te pratim, ja cu da se hvalim.
U$A strucnjaci 'oce da puknu od muke zbog ruskih SAM sistema i SUHOJ-a. Tu ce ih stici za nekih 20 - 30 godina pod uslovom da se istrazivanja u Rusiji zaustave.
Neka ih, i njima treba malo samopouzdanja. Zato su i izmislili DeltaForce da bi ih braca iz Afrike rasturili motkama ...

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5344
  • Gde živiš: Beograd

Јел тај САМ систем уствари онај који Руси наводно требали да нам доставе пре бомбардовања?

Dopuna: 19 Jul 2005 19:36

То је био С-300 сад сам се сетио

offline
  • DJ i voditelj
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 609
  • Gde živiš: SRBIJA, Beograd

S-300 u to vreme je bio u igri..e da su nam to dostavili ne bi oni tek tako leteli okolo i bacali te bombe na sve i svasta !!!! veruj mi !!!

Dopuna: 20 Jul 2005 17:27

A i ta HARFA je opaka stvar...nesto radi u Jonosferi...video sam efekte jednom prilikom, jer sam sve vreme bombardovanja bio u Banovcima na 2 km vazdusnom linijom od aerodroma Batajnica....i video sam jednom kako oblaci u roku od par sekundi (kunem se) su nestali a pojavile se LOPTASTE MUNJE tirkizno plave boje....bilo je vrlo interesantno, cak smo i slikali sa nekoliko slika ali nazalost ni jedna slika nije uspela..DAMIT !!!!

P.S. Imam negde tekst naseg cuvenog profesora fizike sa PMF iz Nisa kako prica o tom oruziju i njegovim efektima jer je i on to licno video u Nisu jednom prilikom !!!!

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5344
  • Gde živiš: Beograd

Качи га Smile

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 57
  • Gde živiš: pAnČeVo

Moje lično mišljenje je da Ameri moraju da iskombinuju dve stvari. A to je da naprave dovoljno jako oružje da mogu da unište koga hoće a da PRITOM ne unište sebe! da li shvatate da je situacija potpuno jasna ?! i istočni i zapadni blok su prenaoružani i još se naoružavaju. to vam je kao kad bih ja(npr. amerika) i mare (npr.rusija) sedeli na buretu baruta i držali u rukama šibice, jedan samo da kresne(otpočne rat) odosmo i ja i on i svi u p*u m*u !

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2245
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

@IIRS8
Sve to stoji sto si rekao, a izuzetno lepo moze na to da se doda i tvoj potpis, ali nemoj da se deres, ok Wink

offline
  • MRKY 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 22 Nov 2004
  • Poruke: 1861

Pazi se IIRS8. Mare je vrlo zayeban moder Mr. Green

Dopuna: 22 Jul 2005 7:14

Ajde Mare daj neki bolji izvor te vesti Wink

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2245
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

@MRKY
Ajd, ne zafrkavaj, mogao bi i ti malo da proguglas, zar ne Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 959 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 4 sakrivenih i 882 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3195 - dana 09 Nov 2023 14:47

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, 9191vs, Alexa77, AMX72, Apok, Arhiv, Asteker, B61, Blair, Bobrock1, Bojan198527, bojan_t, bojank, brkan1, Cicumile, Cigi, croato, darkojbn, debeli, dekan.m, dendrit86, Dežurni_Automatičar, dijica, Djokislav, Dogma21, doloress, dule10savic, Electron, ElvisP, FOX, ivan1973, Jose, K-1A, kib, Kubovac, lord sir giga, Major Tankosić, Metanoja, mikidragi, mile23, milos.cbr, mir, MiroslavD, Mitrast, mnn2, mocnijogurt, nekdo, Parker, pceklic, Pilipenda, PMsnow, probisic, qurtamurta, Rebel Frank, Semprini, shaja1, skylab1111, Smajser, Smiljkovich, sslay, stalja, tm, Toper, Troja, tuja, vathra, vladulns, vojnik švejk, vukdra, zlaya011, Zrcalo, zzapNDjuric99, Žrnov