Ko ce pobediti na indijskom tenderu

1

Ko ce pobediti na indijskom tenderu

Koce pobediti na MMRCA

  • Rafale
    71% [38]
  • EF2000
    28% [15]
  • Ukupno glasova : 53
offline
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

Posto ocekujem nalet uporedjivanja misljenja clanova,da ne bi smo punili temu o tome e o je ovde.Iznosite svoja misljenja,svadjajte i prepucavajte Laughing



offline
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

Ja glasam za rafala.Indiji koriste mirage i sledi mu modernizacija.Mislim da je u uslovima rata ili necega mnogo jednostavnija upotreba kombinacija rafala i miraza i da ce modernizacija miraza ici u tom pravcu.



offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Ja baš nisam u toku oko ovog tendera, ali "iz rukava" veće šanse dajem Rafale-u.
Mislim da će i Indijci proceniti da se radi o boljem avionu od EF.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

дефинитивно рафал, јер је по мени бољи од ЕФ....све је могуће, па чак и да којим случајем амери победе са Ф18....

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Glasao sam za Rafal-a jer mi se vise dopada. Wink
Mada ne bih jos uvek iskljucio ostale kandidate koji ucestvuju na tenderu, jos uvek se nista ne zna.

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2010
  • Poruke: 1457

Рафал,а ни ЕФ2000 немају ни могућност ласерског навођења нити им је кацига улази у стнадардну опрему,радар им је гори и од Ф16ИН,Ф18,МИГ35,а и од Грипена НГ тако стварно ми ништа није јасно око тог тендера.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Sve sto si naveo da nemaju vrlo brzo ce imati.

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2010
  • Poruke: 1457

zixo ::Sve sto si naveo da nemaju vrlo brzo ce imati.

Који Рефал или ЕФ 2000 онда улази у понуди Индији овај стандардни или модернизовани???

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Modernizovani. A znas i sam da nemas ni ''pravi'' MiG-35 kao i to da nemas serijski F-18SH sa poboljsanjima koja su prikazali na Aero India 2011.

Takodje F-16 Block 70 ne postoji.

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

I sta sad biva sa MiG-35? Jel ce opstati kao projekat ili ide pod led? Lepo ja rekoh da su trebali vise da zapnu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1115 korisnika na forumu :: 97 registrovanih, 4 sakrivenih i 1014 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AC-DC, AleksSE, aleph_one, ALFASPORTIVO, Antoni S, ArchaBasha, Arsenije, Avalon015, b_z_b, Banovo Brdo, Bickoooo, BlackTower, Blair, Bobrock1, bojanM84, bokicacar, Boris.A, C-Gun, celt, cenejac111, CrazyDiablo, crnogorac, Dare, Darth Wader, dekiz, Denaya, Dimitrise93, Dioniss, Djota1, Dovla 1980, Dusko_Dugousko, Dzambas, Dzuki, Džekson, g_g, Georgius, Gheljda, Ivan Campo, ivan979, Jaz, Jeremija98, Jester, Jomini, K-1A, kaisarevic1, kaput21, Khaless, Kole1975, Konda, Lucije Kvint, marec, Marko Marković, maxim_von_burdengate, Medojed, micoboj, Mihajlo, miki69, Milan 84, milenko crazy north, milimoj, Milometer, Natuzzi, Nele79, nenad81, neutrino, nixos, nuke92, Orc, partyzan, pein, Pilence, Pilot-1, raptorsi, rodoljub, S2M, Sale0501, sale76, sap, sekretar, Sharpshooter, Sićko, Stoilkovic, Tvrtko I, UAV operator, vaci, Valter071, Vasilije Budović, virked, VJ, vobo, voja64, vukajlo71, XBMC, |_MeD_|, Žrnov, 79693