Koja cena bi bila najprihvatljivija za ovu kolekciju
-
- 100-200 din
-
16% [10]
-
- 200-300 din
-
59% [36]
-
- 300-400 din
-
19% [12]
-
- 400-500 din
-
4% [3]
- Ukupno glasova : 61
|
|
Poslao: 17 Apr 2013 19:47
|
offline
- Horten229

- Građanin
- Pridružio: 12 Mar 2013
- Poruke: 92
|
Pa kakvi su vasi krajni utisci?Uzeti ga ili ne?Skupljam samo tenkove,ali mi je Grad nesto simpatican,mada ako je lose odradjen da ga ne uzimam!Sledeci idu mahom tenkovi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2013 21:24
|
offline
- Phalcon
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 04 Apr 2012
- Poruke: 6
|
Dobar savet - pogledaj ga dobro na kiosku i proceni, vredi li ili ne... Nije mi se nešto extra svideo ali sam ga kupio. Toliko od mene - sve je na tebi !
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2013 22:45
|
offline
- Aleksandar.M

- Počasni građanin
- Pridružio: 17 Mar 2013
- Poruke: 730
- Gde živiš: Beograd
|
Grad je solidno odradjen,negde je duzine kao btr,samo visi,jedino sto su mu retrovizori labavo postavljeni,tako da mora superlepak da radi i ima gumica koja drzi lanser za sasiju kamiona zategnut posto je malo labav.boja je tamnija nego na slici,mada je mogla da bude i neka kamuflaza,ali ok... u odnosu na t72 odradjen je mnogo bolje
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Apr 2013 13:54
|
offline
- Saturn V

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 08 Mar 2012
- Poruke: 22
|
Phalcon ::Uklapa ti se u boju tepiha
Хахахахаха...Или се боја тепиха уклапа са њим.
The truth is out there!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|