"Kolekcija vojnih masina"

32

"Kolekcija vojnih masina"

Koja cena bi bila najprihvatljivija za ovu kolekciju

  • 100-200 din
    16% [10]
  • 200-300 din
    59% [36]
  • 300-400 din
    19% [12]
  • 400-500 din
    4% [3]
  • Ukupno glasova : 61
offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

Odlicna je maketica, detaljna a i sa casopisom sam zadovoljan Jedino razmisljam da onaj gazeci sloj postolja obojim u pustinjsko zutu boju peska.



offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

Da znaš da je i meni palo na pamet da ga pošteno isprljam...
Što ću i uraditi Smile



offline
  • dizajner
  • Pridružio: 16 Apr 2012
  • Poruke: 169
  • Gde živiš: Beograd

Prosto ne mogu da verujem sa cime se vi zadovoljavat.
I vi cete davati 499 dinara za ove priveske za kljuceve, strasno Shocked

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

Napisano: 03 Okt 2012 17:04



Poredjenje danasnje i sledece makete.
Indian sta mu fali bice i vecih modela takva je razmera pa sta da radis.

Dopuna: 03 Okt 2012 17:07

Ovo je jedan od naj manjih polugusenicara, zasto se svi ravnate po velicini makete nije mi jasno. Maketa je maketa.

offline
  • dizajner
  • Pridružio: 16 Apr 2012
  • Poruke: 169
  • Gde živiš: Beograd

Izvini ali mene ne moze da zadovolji ni kvalitet kao i razmera.
Sacekacu da neko izbaci bolje modele.

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

Ok svako ima svoj ukus, necu da poredim ove i makete za izradu ali ista je velicina i tih maketa u ovoj razmeri, a ko voli vece uzima one u razmeri 1/35 ili vece ali ih dosta paprenije i plati.

offline
  • Vojnik
  • Pridružio: 24 Apr 2012
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: Beograd

Slazem se sa mikom Smile

offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

Ево, од најкараћег до најдужег модела за сад!

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

Sat, jel' ovo ti radiš u Ekselu?
@Indian, ja neću uzimati sve, tako da...

offline
  • Ик&#10
  • Pridružio: 08 Mar 2012
  • Poruke: 22

maestro ::Sat, jel' ovo ti radiš u Ekselu?
Да,да!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1056 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 9 sakrivenih i 951 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 357magnum, awathorn, Bbbggg1979, Betty25, Bo96, bojcistv, Bokiboks, bokicacar, boro975, Bubimir, cekic, CHARLIE JA., cifra, comi_pfc, Comyymoc, cuvarkuca, cvrle312, Darth Malak, debeli, deLacy, Dimitrise93, Djota1, Dorcolac, Dragacevac, esko_hz, Frunze, Georgius, Glavonja049, GORDI, igorkozar83, Jeremiah, Jester, JOntra, Josip77, Jozo74, Kajzer Soze, kinderpingvin, kingkong1947, KizJ, konstruktor, Kototamopeva, Kurgan, laurusri, Lazur_01, leptirleptir, Lotus, Lucije Kvint, MagicniHerpes, Major Tankosić, Marko1238, mat, matejman, mercedesamg, Mercury, Metanoja, Mi lao shu, mikidragi, milanstankovic087, milbos, MILO-VAN, milutin134, Moldovan, museum, nemkea71, neutrino, nikolabb, Panter, Papadubi, Petar25, pirke96, precan, raptorsi, Remarqe, sajorg, SamoGledam, Smiljkovich, Solunac na steroidima, Spinosa, Srki98, StalniPromatrač, stegonosa, tomigun, tomo2, Trpe Grozni, umpah-pah, Valter071, VBoss, Vlad000, Vlada78, Wepp, xAlex2, YugoSlav, Zoca, Zukov, zvomar