LED, LCD ili Plasma TV?

10

LED, LCD ili Plasma TV?

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2012
  • Poruke: 64

Uzmi LED.



offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Onaj koji ima DVBT2



offline
  • Pridružio: 25 Jan 2013
  • Poruke: 0

Napisano: 25 Jan 2013 20:55

Hvala na pomoci Smile

Dopuna: 25 Jan 2013 21:15

Koja je marka bolje Samsung ili LG?
Markus na koji TV si mislio, vidim da imaju neki DVB-T / C / S2 pa ne znam da li je to isto sto i DVBT2?

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2012
  • Poruke: 64

Uzmi LG.

offline
  • raw 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 24 Jul 2007
  • Poruke: 0

pozz. svima!
treba mi softver za :grundig 40 vle 8041 s .Pa ako neko zna nesto u vezi toga unapred zahvalan !!!

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Tužna vest za mene i moj novčanik.
Poprskah vodom slučajno ekran mog TV-a, i s*ebah ekran.
Uzeo sam drugi TV, jer je popravka mog Panasonic-a neisplativa: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Panasonic je imao čistiju sliku, čisto da napomenem Sad

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 987 korisnika na forumu :: 124 registrovanih, 11 sakrivenih i 852 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 9k38, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, ALEXV, alke12, alternator, Andrija357, ArchaBasha, AS, bbrasnjo3, Bo96, Bob.Rock, BOOM COMPANY, borya90, boxbole, Bozjidar87, Brot, brufen, celik, Colt D, cuvarkuca, Czrweni, d.arsenal321, Dare, darionis, Darko_X, debeli, deLacy, Demi87, Dimitrise93, Djokislav, djukapfc, dolinalima, DonRumataEstorski, DS01, dusanobr, Džekson, Electron, fijufijukrozkapiju55, FileFinder, GeoM, Glavonja049, goxsys, gregorxix, Helket, HogarStrashni, HrcAk47, igorkozar83, ILGromovnik, indja, IQ116, jimi_agf, kinderpingvin, king111, KizJ, klepesina, kybonacci, Lance Guest, LeGrandCharles, Lucije Kvint, M74AB3, MadMike, maksi007, Marko Marković, MarkoD, mercedesamg, metallac777, mexo, miki69, mile79, MiljanXD, MILO-VAN, Mirage 2000N, Mis uz pusku, Moldovan, momcilob55, Nikola0575, nixos, nuke92, ObelixSRB, OgnjenMitric, Orc, Orijen, peho_atropin, pein, Pekman, Petrusci, Polifon, proka89, radza1, raketaš, Remarqe, RJ, Rok A Bit, S-G, S-lash, sabros, Sami_1ali, sasakrajina, sekretar, sistem22, Sky diver 29, SlaKoj, Smiljke, Sonic, sonico, stalja, StankoVrankovic, stingD, strn, Tanjagre, The Boss, tmanda323, Valter071, vazduh, Vidlič, VJ, Wehicle, wolverined4, YugoSlav, Zoran1959, Zrcalo, zvomar