Na cemu bi najradije leteli

4

Na cemu bi najradije leteli

offline
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 800
  • Gde živiš: 42.47°N 19.28°E

U tatici Harikenu Wink



online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13028
  • Gde živiš: Srbija

Za TOP GUN-a !!!



offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Šta ću kada volim minimalizam-BD-5

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2009
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Novi Sad

Kada bih mogao sigurno samo jedan: Mig 25 !
Obrazloženje: Bio i ostao najmoćniji i najbrži BORBENI avion svih vremena. A ima i jedan privatni razlog. Imao sam sa njim jedan bliski prijateljski susret u Sahari. Kada je prošao pored mene i dao forsaž osećao sam se kao goluždravo pile pored orla. Bukvalno za nekoliko sekundi je od njega samo ostao beli trag koji se gubio u stratosferi. Neverovatna snaga, neverovatna.

online
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 455
  • Gde živiš: Beograd

Mislim da je moćan osećaj u sedištu blago nagnutom,kabina F-16,na forci,veliko staklo poklopca,odličan pogled... Cool Ali ipak MiG-29,je avion na kojem bi NAJRADIJE LETEO Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 09 Jun 2008
  • Poruke: 98
  • Gde živiš: BIH, BL

Pusta zelja: Let sa ruskim nebeskim baletanom, kako mu tepapju "MIG 29"
E kad bi se to ostavrilo hmmmmmmmm.

offline
  • Pridružio: 06 Sep 2009
  • Poruke: 19
  • Gde živiš: Kokpit 37-ce

VIDI NICK..a ovi prozapadnjaci nalozeni na amere ako krenu srusio se bla bla..neka daju neke opsirne dokumente sta kako i zasto i uzmu u obzir sve okolnosti..a inace mogu samo da prdnjave u prazno i glorifikuju ko i svi ameri.da duvaju balone..svaki od njihovih voljenih su prdenknuli barem po 20 puta..mogu neke stvari biti pitanje ukusa..al najbolji je ipak najbolji..SU FOREVER!!!

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2009
  • Poruke: 5

ja sam za mig-29 ili f-14

offline
  • Pridružio: 03 Okt 2009
  • Poruke: 1015
  • Gde živiš: Novi Sad

P-51... SU-30... MiG-29...

Nebitno, samo da je brišući let... To me tako oduševljava, da ne mogu da opišem... (:

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

TOP GUN ::L A Z A R ::J-22 Orao.Svetsko a nase! Mr. Green

He he moj desctop trenutno Smile



I kod mene isti na desktopu. Inace ne pravim pitanje, samo da je brze od zvuka. Moze sve.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4222 korisnika na forumu :: 113 registrovanih, 14 sakrivenih i 4095 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, amaterSRB, Apok, Asteker, AudioTehnica, BB, berste23, Betty25, BlackTower, Bob.Rock, bojanM84, Bolencebl, Boris90, borya90, Boskovic, Bozjidar87, BrusLi, Bubimir, celt, Cirkon, coaaco, comi991, Demi87, DENIRO, Dragan1998, Dragon Order, drimer, dusanobr, dzoni19, Džekson, Giskard, Goksi95, Gosha101980, goxin, Hans Gajger, herrDule, HrcAk47, Insan, Jeremiah, K a s p e r, kib, komenski, Lepi Jova, Levi, lord sir giga, M74AB3, M855, Manjane, markolopin, markusx, MaschinenPistole, Medojed, mercedesamg, mexo, MGBRBG, Mihajlo, miki69, mikoyan21, Milan A. Nikolic, milanpb, milenko crazy north, Milos ZA, Milun24, mist-mist, Moldovan, Muki 123, narandzasti, neutrino, nikolapetkovic, nixos, OgnjenMitric, OldKresoje, Orc, orjen, Peruta, Polifon, Prečanin30, procesor, Pururin, pzoca, repac, Robin, rovac, ruma, S-G, S2M, sekretar, Shilok, sickmouse, Sirius, SirOliver, Siti2, Sky diver 29, Smd, sonico, sony771, Srle993, stegonosa, stingD, t84dar, Tihi86, tritonus, Username1000, vaso1, VJ, Vlad000, Vlada78, vladom6, Vlajman1957, zarko5566, Zmajac, Zoca, 800077