Najnovije u SAD-u: Automat za prodaju municije

Najnovije u SAD-u: Automat za prodaju municije

offline
  • 13892 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 15 Jun 2009
  • Poruke: 1548

Bilo je samo pitanje vremena kada ce se neko i toga setiti. Ukoliko vam se desi da u Americi prilikom vatrenog obracuna ostanete bez municije nema razloga da brinete jer ce te moci da je dopunite i na ulici pritiskom na dugme na na posebnim automatatima slicnih onima kod nas namenjenim za prodaju kafa ili soka. Very Happy

Zaljubljenici u oružje od sada će biti u mogućnosti da kupuju metke iz posebnih automata koji će biti dostupni na različitim područjima u SAD-u. TV kanal Fox prenosi da je automat naišao na veliku pozornost u Pansilvaniji, te da su mnogi zaljubljenici oružja oduševljeni automatom. Proizvođač automata kaže da automat nije u suprotnosti sa zakonom o prodaji oružja, te da radi na principu kao i svi ostali automati gdje se prodaju pića ili cigarete, koji rade pritiskom na dugme.



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 701 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 4 sakrivenih i 618 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, annon, Atomski čoban, awathorn, bankulen, Bobanzd, bobor, Bombarder, Bombona, Boris BM, Borkanović, BORUTUS, BSD, Bumbo, cakija, coaaco, CORDEIRO, crazydkure, Despot Đurađ, Dioniss, Dorcolac, Dzambas, Džekson, Feller, FOX, g_g, Glavonja049, Goran 0000, gorankuba, Guster25, Hans Gajger, HrcAk47, Jager715510, komenski, ladro, Laluvr, luka35, m94j, Marko00, medaTT, MGBRBG, Milanče222, Miler88, miljannis, MILO-VAN, Milos ZA, Mis uz pusku, Mićko, Mldo, momcilob55, mrgud2025, nemkea71, Nomica, Panter, Promising0, raster12, Rok A Bit, Rupert, S-G, sale76, Shilok, Sky diver 29, Slingshot, Smor, Sone0883, Srky Boy, stingD, t.mile, tajvankanasta, tooljan, Tumansky, vazduh, VekiJ, Vlada78, vladom6, xAlex2, ZetaMan, ziggga, Zorge