Plastika ili metal Tradicija ili Novotarija

2

Plastika ili metal Tradicija ili Novotarija

Polimer ili Metal

  • Polimer
    40% [18]
  • Metal
    60% [27]
  • Ukupno glasova : 45
offline
  • Pridružio: 09 Mar 2013
  • Poruke: 1246

Pa volim oldschool.. Moram priznati da su polimerni djelovi puno prakticniji iz jednostavnog razloga sto ne hrdjaju tako lako,nema grebanja i skidanja brunaže i sl.Dakle osim mase i puno lakse odrzavanje.Ali sa druge strane polimerni pistolji su mi poslovicno ružni i nema ni jednog polimernog pištolja za kojeg bih ja mogao reci da je lijep Smile .Ova pitanje bi se moglo pokrenuti i za puške.Plastični ili drveni kundak? Tu bih se uvijek opredjelio za plasticni kojemu se ne moze ogrebati lak i nije tako osjetljiv a i nije mi ružan u odnosu na drvo u toj mjeri koliko su mi polimerni pistolji ruzni u odnosu na metalne.Po ovom pitanju ostajem ne izjašnjen iako definite volim oldschool pistolje."Novi"(pistolji tipa Glock ali i Sig P226 i sl) mi se ne svidjaju zbog svog ne elegantnog i kockastog izgleda.



offline
  • Pridružio: 11 Sep 2013
  • Poruke: 190

Glasao sam za celik, prva ljubav...Ali GLOCK je moj definitivni izbor i uvijek ce biti. GLOCK Perfection.



offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

LES BEAR P2 моја љубав....

offline
  • Pridružio: 09 Jan 2006
  • Poruke: 1517
  • Gde živiš: Beograd

Stara škola, čelik pa čelik i kad ne znam šta treba pogledam pod stavku jedan a to je čelik.

Plastika .... to je za mog bratanca i njegove igračke. Onako bezopasno, da nešto ne razbije i ne naljuti mamu. Smile

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Metal, metal, samo metal
metal to nam treba
Metal, metal samo metal ...... Very Happy Very Happy

offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3815
  • Gde živiš: Makedonija

Trpe Grozni ::Metal, metal, samo metal
metal to nam treba
Metal, metal samo metal ...... Very Happy Very Happy


Владо пуцао сам из ГЛОК-17 и ЦЗ -999

Глок је васништво нашег знанца ( ЛЕОПАРД) !
И шта да ти кажем први па реча ( 9 ка на мети од 15 метара) на Комнику наравно.
Па сад металци видите.

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Zorane,to nije do pištolja nego do strelca.Na 15m svaki ispravan pištolj sa solidnim strelcem će da ide u 9 i 10.Ne možemo mi(ljudi) biti precizniji od mašine nikako.Preciznost više zavisi od mirne ruke nego od pištolja,garantovano.A razlika od 150 grama(ČZ75 Compact i G19) u težini koja se stalno pominje kao prednost plastike je smešna

offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3815
  • Gde živiš: Makedonija

markus ::Zorane,to nije do pištolja nego do strelca.Na 15m svaki ispravan pištolj sa solidnim strelcem će da ide u 9 i 10

А Зашто са компактом нусам могао боље од 6 ( нисам врхунски стрелац признајем)
али моји другови су имали исте резултате обоје Профеинални војници.

На крају крајева ово је ко дилема очеш бринету или плавушу Ziveli

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Sa kojim kompaktom nisi bio bolji od šestice?

offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3815
  • Gde živiš: Makedonija

markus ::Sa kojim kompaktom nisi bio bolji od šestice?
ЦЗ-999.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1066 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 6 sakrivenih i 986 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., A3C, ALEXV, arsa, Asteker, awathorn, black venom, bobomicek, bojcistv, bokicacar, Boxy, branko7, C-Gun, Chainsaw, Cirkon, cole77, darionis, dejan1972, Deki Duga Devetka, draganca, Draganeli, GeoM, Georgius, Hans Gajger, hellenic, Ivica1102, Jelly4183, Jeremiah, JOntra, K a s p e r, Lance Guest, Limeni91, MarijaC84, Marko Marković, markolopin, mean_machine, MiGac, mile.ilic75, Milometer, milos97, Mirage 2000N, Mićko, Moldovan, N.e.m.a.nj.a., nelezele, nenomir, OgnjenMitric, Orc, Podljub, radovanstojkov023, raso76, rodoljub, Rok A Bit, saputnik plavetnila, sekretar, shota91, Sky diver 29, Smiljke, Spinosa, Stanlio, Tamo neko, Tihi86, Troja, Tvrtko I, Vanderx, vazduh, vespa nikola, VJ, voja64, zlatkoa987, zlaya011, |_MeD_|