Vuk

15

Vuk

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Aнтонић,...О курјачком народу!



offline
  • hyla  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 574

Pre neki dan sam pročitao komentar na nekom portalu:

Lav je jači od vuka.
Slon je jači od vuka.
Vuk nikada nije izveo tačku u cirkusu.



online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39682

offline
  • 13892 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 15 Jun 2009
  • Poruke: 1548

Они који су мислили да на београдским улицама могу да набасају само на псе луталице, или псе које је неко напустио, преварили су се.

Београдски ветеринари на територији београдског насеља Миријево пронашли су вука!

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39682

Na šta vam ovo liči???

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Još par fotki




offline
  • Pridružio: 25 Jul 2015
  • Poruke: 56

Neki hibrid vuka i psa. Nisu retka pojava u Americi.

Sa wikipedije:



Citat:Genetic research has shown that wolves with black pelts owe their coloration to a mutation that first arose in domestic dogs

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39682

Nije vuk al jeste lukava lija sinoć je uslikao dok sam sedeo na terasi za stolom ponaša se kao da me nema. Mr. Green


offline
  • amstel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 2663
  • Gde živiš: Hiljadu milja od topolivnice

@Pein..
priznaj da si nosio maskirnu uniformu M-10...pa te lija nije videla.

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39682

Amstel kakva crna M10 ovde se još uvek nosi M97 beše li oznaka uniforme. Mr. Green

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39682

Ученым удалось отследить, как волки мигрируют из Чернобыльской зоны отчуждения. В частности, они зафиксировали, что молодой серый волк ушел от своей территории обитания на 369 км.
Источник: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Migracija vukova iz Černobilja ka jugu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3453 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 9 sakrivenih i 3372 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AMX72, Ares12356, Ba4e, bankulen, bbogdan, bbrasnjo3, Beria, Betty25, blue, Bobrock1, bolenbgd, Boris90, branko7, brufen, Cicumile, Cigi, cikadeda, Comyymoc, darcaud, darkojbn, dearg, Deki Duga Devetka, deLacy, Dixtrix, Djota1, dolinalima, dragoljub11987, dule10savic, dusanobr, glados, Goga, Haris, Jeremiah, JOntra, komenski, lcc, Lep1na, M74AB3, Marko Marković, MaschinenPistole, milenko crazy north, Milometer, misaru, nelezele, pablojepao, pasko2025, Pavel Medved, pein, Phalanx, pobeda, PoolbegD02, precan, rakivan, Rogan33, ruma, S-lash, samojednoimeznam, saputnik plavetnila, Tafocus, Titan, Topaz9, Tvrtko I, ujke, vladao75, Vlado82, Vlajman1957, Walkers, WELJKO, XBMC, zillbg, Zrcalo