Servisno uputstvo za TAM 110 T7

1

Servisno uputstvo za TAM 110 T7

offline
  • Pridružio: 08 Okt 2009
  • Poruke: 1

Interesuje me dali neko ima servisno uputstvo za TAM 110 T7 ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Nov 2010
  • Poruke: 2

treba mi hitno ova knjiga .
Tam 110, ili Tam 150, diplomski mi je vezan za ova vozila...
Ako neko može da je postavi, ili fotokopira, plaćanje ćemo lako regulisati...
Unaprijed hvala.



offline
  • redsx 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 20 Okt 2008
  • Poruke: 29

imam ja uputstvo odnosno radionicko odryavanje za 150/ku kopirano ali nemogu ga postavit nemam skener a i preveliko je za skenirat , ako ti nesto posebno treba ili te interesuje reci pa da ti ukratko pojasnim jer imam i 150/ku pa znam dosta oko nje stalno se nesto ima sarafat na tom kamionu.
Evo i dvije slikice ako uspijem stavit .


offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Moj doprinos, ako vec negde nisi pronasao


offline
  • Pridružio: 20 Jul 2010
  • Poruke: 66
  • Gde živiš: Slovenija - Idrija

Če še potrebujete.
Kliknite na link in se bo začelo prenašat. Je pa 2x125 MB+1x 25Mb.

1. ) [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

2.) [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

3.) [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Lp,

offline
  • Pridružio: 01 Apr 2012
  • Poruke: 5

dali moze neko mi rec zasto pucaju polu osovine na tam 110 prednje cestomise to desava

offline
  • Pridružio: 20 Jul 2010
  • Poruke: 66
  • Gde živiš: Slovenija - Idrija

Pozdravljeni,

Šte s njime radiš?

offline
  • Pridružio: 01 Apr 2012
  • Poruke: 5

radim privatnte poslove idem po brdima vozim sjeno tako te stvari cesto mise desava vise puta u poktetanju

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@Muhedin Hedo Gulamic....

Mozda blokiras razdelnik pogona (diferencijal) na suvom i tvrdom terenu?

offline
  • Pridružio: 01 Apr 2012
  • Poruke: 5

bllokade sam iskljucio povadio iz diferencijala

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1755 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 5 sakrivenih i 1655 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Ailton, ALEXV, Ares12356, awathorn, baltazar01, Bane san, Bbbggg1979, bestguarder, blatruc82, bojank, brufen, C-Gun, Chainsaw, CHARLIE JA., cifra, Colt D, cuvarkuca, dejan1972, Dejan_vw, Djokislav, Djota1, Dolinc, DonRumataEstorski, Draganeli, DragoslavS, dushan, Electron, galijot, Gorilo_1991, goxin, Ikica977, Ivica1102, Ivoo, jalos, Jaxupa, Jose, Krusarac, Kudun, luka35, M74AB3, Mae, Marko Marković, Marko88, Mcdado, mercedesamg, Miki281, milanpb, milenko crazy north, Miler88, MILO-VAN, mirkoro, mm1811, mnn2, MrG, nemkea71, Nepopravljivi, nesa1962, Nmr, obsc, OKT, oldtimer, Orc, ozzy, Pekman, peradetlić, Piani Jazzer, picknick, predragc, proljece, repac, Robin, sap, sasics, skok, SlaKoj, Smajser, sokojet, StalniPromatrač, stegonosa, taomaster, vathra, vidra boy, Vlada1389, Vlada76, voja64, Walter Kurtz, xAlex2, YU-UKI, zaoka, Zavulon, zeka013, Zoca, zokilivac