Vojni kamioni TAM (sve verzije)

108

Vojni kamioni TAM (sve verzije)

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2011
  • Poruke: 771


110 jos uvek u akciji...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Изгледа је при неком од два батаљона понтонске инжињерије.



offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8011

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Ладно су капетана Илића именовали као председника другог центра за обуку.
Иначе баш се види слабо улагање у логистику која се са инжињеријом највише ангажује у помоћи цивилном становништву. Могли су да купе нове цистерне за воду али на шасији 6х6 (Фап 3040) пошто Манови набављени негде 2009. нису баш погоднни за вожњу ван пута.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8011

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Šta li je ovo?

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Личи на санитетски ТАМ са покретним РТГом..

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Шасија је од Тамића. Мислим да ватрогасци у НС имају сличан плаве боје.

online
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3448

Citat:Према речима министра Гашића, компанија и њени запослени својом стручношћу, професионалношћу и технологијом пружају значајне могућности за модификацију и адаптацију расходованих средстава Војске Србије за пренос терета у ауто-цистерну за воду и возила друге намене. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]











offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Шминкање бабе. Сви гледају да се отарасе ТАМова, само ми улажемо у возила старости 34 до 40 година.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1039 korisnika na forumu :: 100 registrovanih, 11 sakrivenih i 928 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., alternator, Apok, Asteker, avijacija, b_z_b, Baždaranac, Bojan198527, bojcistv, bokicacar, braca57, carinko, Chainsaw, CHARLIE JA., Cicumile, Cirkon, Comyymoc, d.arsenal321, DalmatinacMF, darcaud, DeerHunter, djordjemiklusev, DonRumataEstorski, dulleo, dyharry, Dzuki, eagle.rs, esko_hz, expanse, Georgius, Giskard, Goxy1, HogarStrashni, ikan, IQ116, ivan_8282, IvanMiletic, Jeremiah, Jester, JimmyNapoli, JK, jodzula, Joksss, JOntra, K a s p e r, K2, king111, Kontrausluga, kybonacci, ljubo70, Logic005, Markan90, Marko Marković, mačković, metallac777, mexo, mikidragi, Milan A. Nikolic, milanpb, milenko crazy north, Milometer, Milos ZA, milos97, Mis uz pusku, mist-mist, mkukoleca, nelezele, Nemanja Opalić, nenad81, Ns1975, Orc, pasko2025, Pero, Pilence, porticco, procesor, radovanstojkov023, RajkoB, Ray1973, redstar72, rovac, sap, sarma, savuni, shone34, Smiljkovich, Srky Boy, StankoVrankovic, stegonosa, stibium51, strn, styg, t.e.m.p.l.a.r., tecataki, VBoss, veljkovicdani, Vica1958, wolverined4, |_MeD_|