Zastavin terenac za Vojsku Srbije

101

Zastavin terenac za Vojsku Srbije

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2025
  • Poruke: 107

Да погура контиш, то може, не спорим.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija



Citat:НТВ специјални

Најновији члан породице возила „застава” НТВ је специјално извиђачко возило базирано на полузатвореној оклопној каросерији. Возило је погодно за извиђачке, антитерористичке и јединице специјалних снага, као и за транспорт пешадије, а карактеришу га импресивне теренске карактеристике. Има могућности за додатно оклопљавање: уградњом блиндираних врата и балистичких стаклених ветробранских стакала и блиндираних седишта. Модуларни дизајн омогућава инсталацију различитих наоружања или опреме како би се прилагодиле специфичним мисијама.

Основно наоружање је митраљез калибра 12,7 mm, монтиран на крову возила и бочно монтиран митраљез калибра 7,62 mm. Поред тога, возило омогућава уградњу различитих система наоружања (митраљез типа Gatling, аутоматски бацачи граната, вођене против оклопне ракете и др), као и интеграцију различитих оптоелектронских система за осматрање и нишање.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3450





[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 25 Maj 2025
  • Poruke: 73

Kako vam se čini ova ideja da bi "čučnula" u sve ovakve NTV sa komplet kabinom (ne znam sad tačnu oznaku istih - slika ispod)
Ja mislim da treba uraditi baš sve što jedno vozilo čini praktičnijim jer mu se time i ponekad sitnicama podiže vrednost.


preklopiva zadnja klupa

offline
  • ozz 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Jul 2017
  • Poruke: 5

A šta je ovo novo Zastavino u sredini na 2:42 ? Najnovija verzija Hajduka ?
Iz klipa [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

NTV Specijalni











Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 726 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 8 sakrivenih i 653 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, alternator, Apok, bbrasnjo3, Ben Roj, Bobrock1, Bojan198527, boxbole, Cicumile, Ciri1994, DDragoje, DeerHunter, dekan.m, Der Rote Baron, Desmond, Doc, DonRumataEstorski, eagle.rs, Georgius, Gogi_avio, Hans Gajger, J - 6, Jager715510, Jelly4183, JOntra, kibihrchak, king111, KizJ, Kole1975, komenski, lucianovercetti, MadMike, Marko Marković, Mihailo Gazdić, Milometer, mmelezovic, nemkea71, Nikoletina Bursac, nixos, Novakomp, nuke92, OgnjenMitric, Oscar, Pero, Pururin, Ray1973, RD84, repac, sekretar, Shilok, Shinobi, stagezin, stegonosa, Stevan2026, t.e.m.p.l.a.r., tritonus, US_Rank_0, Username1000, Valter071, vathra, Vlad000, Volfero, Zastava, zeka013, Zmaj Tolak