Interventna policija

Interventna policija

offline
  • Pridružio: 22 Jun 2010
  • Poruke: 2

Pozdrav za sve... Idem u 2. godinu gimnazije, i voleo bih da kada porastem da radim u interventnoj policiji... Da li je uopste moguce iz Gimnazije upisati interventnu, a ako je moguce kada i sta bi trebalo da uradim? Smile



offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

savic993 ::Pozdrav za sve... Idem u 2. godinu gimnazije, i voleo bih da kada porastem da radim u interventnoj policiji... Da li je uopste moguce iz Gimnazije upisati interventnu, a ako je moguce kada i sta bi trebalo da uradim? Smile

Ja mislim da treba da upises onaj kurs u Kamenici posle srednje pa da postanes pripravnik policajac,pa da te jednog dana stave u interventnu...

p.s. Ja sam cuo da tu stavljaju najvise problematicne policajce koji bi da iskazuju svoju snagu Very Happy



offline
  • Pridružio: 09 Feb 2010
  • Poruke: 574
  • Gde živiš: Prva desno

Е роки упиши ти лепо КПА па буди инспектор, нема у интервентној ништа лепо веруј ми. Да идеш по локалним утакмицама да те прозива шака навијача, или да идеш у рације ма бежи мани.

offline
  • Pridružio: 22 Jun 2010
  • Poruke: 2

Pa ne znam sad bas za KPA, tu je velika konkurencija. A sto se tice tog kursa, sta je tu bitno? Uspeh u skoli, ili fizicka spremnost?

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Ево ово је за упис ове године, па погледај.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Иначе ја сам чуо да новајлије широм Србије шаљу у београдску интервентну да се очеличе.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

savic993 ::Pa ne znam sad bas za KPA, tu je velika konkurencija. A sto se tice tog kursa, sta je tu bitno? Uspeh u skoli, ili fizicka spremnost?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Prijava

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1738 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 4 sakrivenih i 1683 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, ALEXV, Asparagus, Barista, Ben Roj, Betta, bokicacar, Borkanović, Brada64, brundo65, Bubili, cenejac111, Chainsaw, Coabelgrade, cole77, comi_pfc, Dimitrije Paunovic, dolinalima, Dragan1998, drimer, Georgius, gost321, GrammaticalAnalysis, Hans Gajger, istina, luka35, Magarac, MagicniHerpes, Man1ac021, Marko Marković, Mihailo Gazdić, Mitch22, mustangkg, promajauglavi, Pururin, redstar72, scimitar19, Seeker, sekretar, Sevatar, shiro, spalev, Srki98, stalja, Tamna_strana_Meseca, uruk, Vanderx, vidra1, YugoSlav, zil10, zzapNDjuric99