|
|
|
Poslao: 09 Sep 2014 13:37
|
offline
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 2
|
po hijerrhiji,težini poslova iako je cilj svima isti,vba,voa ili sdb,i molim komentare,kako tumače našiforumaši
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2018 11:24
|
offline
- Lepotica
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 16 Mar 2018
- Poruke: 1
|
el86 ::pa kako da radiš u agenciji ako nisi operisao krajnike?
Krajnici se vade obavezno i to sva tri
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Avg 2019 21:38
|
offline
- lacko

- Super građanin
- Pridružio: 10 Sep 2009
- Poruke: 1493
- Gde živiš: nis
|
Jedan primer, jedna dama sumnjivog morala oko 50 godina, jedva zavrsila srednju zalosnu, bila novinarka u pokusaju, zaposlio je kao analiticara u sluzbi muz njene rodjene seje, evo dobila i sluzbeni auto, bahati se kod mene u zgradi, posle pitaju zasto gore autici njihovim sluzbenicima...dno dna i sluzbe i drzave koja je formira.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Avg 2019 22:08
|
offline
- Skijavoneska
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 27 Feb 2015
- Poruke: 529
|
Pa da neozbiljnost. Ne znam sto se ljudi loze na tu sluzbu toliko, gde su rezultati? Zasto je Oric ziv? Sta je mosad radio nacistima? Vodje OVK? Siptarska mafija sto nije razbijena, evo ne znam, mozda je tako bolje, mozda sam ja glup ili nemam dovoljno informacija, pa ne shvatam. ali sam siguran da evo jedan kruzok sa logistikom, bi mogao haos da napravi... pa oni kao udbasi kad pricaju po emisijama mi smo odmah iza kgb-a i engleza bili, mi smo nemcima radili svasta, smesno i tuzno. Voleo bih da gresim, ali...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Sep 2019 09:24
|
offline
- Markizzz22
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 13 Sep 2019
- Poruke: 3
|
Pozdrav svima, zanimame sta znate od Drzavnoj Bezbednosnti, kako se zaposliti na neku malo bolju poziciju, koje pistolje koriste, kako izgleda rad za DB, da li imaju svoje "agente" I ako znate jos nesto svakako bi mi znacilo!
Ukoliko neko hoce mozemo komunicirati putem Instagrama sam nek se javi u komentarim!
Hvala! 🙂
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Sep 2019 09:41
|
offline
- Bloody

- Ugledni građanin
- Pridružio: 08 Maj 2008
- Poruke: 402
- Gde živiš: Republika Srpska
|
- 15Ovo se svidja korisnicima: A.R.Chafee.Jr., dragon986, bojank, Profica, Mlav, Predrag Macura, wizzardone, amstel, messerschmitt, Shomy, Skijavoneska, HrcAk47, Bane san, voja64, vukan0799
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Тражимо нове агенте, јеси ли заинтересован?
Ако јеси, јави ми се у пп да се договоримо око пиштоља. Остало је још пар дезерт иглова и глокова.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|