Molim za pomoc Admina ili Moderatora... ?

58

Molim za pomoc Admina ili Moderatora... ?

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ja kad se na gugl-hromi prijavim traži mi da se ulogujem tako što se prijavim na fejs i posle na tom računaru sve ostaje trajno.Potom na drugom kada se na guglu prijavim i otvorim svoju poštu i tu na sve od MCM otvorim od me automatski prepozna i bez ulaska u fejs i ulogovan sam.Isto mi je ili sa mobilnog ili sa bežičnih uređaja ala laptop ili dečiji tablet.
PS možda i zato jer se pre otvaranja gugla ja legitimišem svojim kodom za pristup mreži jer sam morao da je zaštitim od svakakvih mangupa koji su dolazili kod deca i bilo je svega a od ulaska pomoću šifre sve je OK..
Od mene toliko ja sam svoje tako rešio...



offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 23 Jun 2014 22:15

@Šid
Sirius ::Ако користиш ''Оперу'' немој да те чуди ништа. Имаш подешавања којима аутоматски бришеш памћење лозинки.
Ovakva podešavanja postoje i u Google Chrome, proveri u opcijama.

Dopuna: 23 Jun 2014 23:04

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7404

Zašto je zaključana tema o Ukrajini kad je kuckano u skladu sa naslovom iste bez psovki, uvreda, kršenja poslovnika!? Čemu ta nervoza.

offline
  • Pridružio: 03 Sep 2012
  • Poruke: 28

Ти стварно не видиш зашто је закључана?
Ја сам од оних који овде долазе да прочитају нешто конкретно везано за неку тему... а од када су је админи откључали, она је полако почела да прераста у најобичније ђубре од теме. А, то сам сигуран, админима сигурно није био циљ.
Дали су вам поверење, као што су и написали тамо, а ви сте то попљували са бесомучном и бескрајном причом о темама невезаним са самом темом о Украјини.
Немој само сада да почнеш да причаш како је то ипак повезано, да не би било као у оном вицу са Перицом, где га учитељица питала шта зна о сови, а он завршио са причом о крави.

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7404

Nije tema prerasla u đubre već Ukrajina. Onako konkretno.

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

kljift ::Zašto je zaključana tema o Ukrajini kad je kuckano u skladu sa naslovom iste bez psovki, uvreda, kršenja poslovnika!? Čemu ta nervoza.

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

Imam pitanje za nekoga ko misli da zna problem , već neko vreme neće da mi okači ni jednu sliku na forumu , jednostavno kada se slika učita umesto da se prebaci na forum ono mi pokaze da stranica nije dostupna , kaze učitajte ponovo stranica se ne odaziva .
To mi se dešava samo na mycity .

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27363
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Колико су ти ''тешке'' фотке? Друго, још важније - у ком формату си их качио?

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 16 Jul 2014 21:02

Pokušaj opcijom za više slika da prikačiš jednu sliku.

Dopuna: 16 Jul 2014 21:03

Instaliraj najnoviji Flash player i Shockwave player.

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Šta će ti flash player za upload slika.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1163 korisnika na forumu :: 114 registrovanih, 7 sakrivenih i 1042 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, 4thFlavian, ALEKSICMILE, Andrija357, ArchaBasha, Asteker, Ba4e, Bane5, bobor, Bojan198527, bojan_t, bojcistv, Bokiboks, bounty hunters, branko7, Brankojle, Bubimir, Buzdovan, cinoeye, Cirkon, CrveniSolaris, Czrweni, darcaud, Dare, darionis, Deki Duga Devetka, Demi87, Dolinc, Dorcolac, Dorijan Grej, drimer, DrNeoCortex, dule10savic, DuškoMraz, Džekson, Electron, geo.dule, Georgius, Giskard, Glavonja049, Gogi_avio, Great White, Ivan Germanovic, ivran064, Jeremiah, Jozo74, Kajzer Soze, Kawasaki1000, Klonfer83, Koser, kozhedub, lcc, LeGrandCharles, Levi, Marko Marković, MaschinenPistole, mačković, MB120mm, Medojed, mercedesamg, milimoj, MilosM, MilunovicM, mishkooo, Mitch22, nebidrag, neko iz mase, nixos, Nole, nuke92, Obrenovic, OgnjenMitric, Orijen, Parker, Petarvu, picknick, Pilence, pristinski korpus, proka89, raster12, Ray1973, RiV, rodoljub, rovac, ruma, S-G, samo_srpski, sap, Semberija, Shadow soldier, shadower78, shiro, Sirius, SirOliver, skok, SKYLINE, Sonic, Stefan M, Superastro, Tastatura ratnik, Topaz9, vathra, vdeki, Velizar Laro, Vica1958, VJ, vpetrovic, wolverined4, xAlex2, XBMC, Zec, zokikurir, Đurđevdan