Zaposliti se u BIA tj SDB

6

Zaposliti se u BIA tj SDB

offline
  • Pridružio: 28 Nov 2015
  • Poruke: 164

Nebi me čudilo da taj sad sedi u BIA, i predsednik države je iskukavao 20 god. da bude predsednik i vidi ga sad.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1046 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 4 sakrivenih i 969 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksamaki, Alexandar-1973, Apok, ArchaBasha, Arsenije, AudioTehnica, Belac91, blatruc82, bobomicek, Borkanović, branko7, C-Gun, Ciri1994, Cirkon, comi991, cvrle312, darkkran, Deki Duga Devetka, Demi87, dj.ape, Djokislav, dmitarche, drimer, Electron, ElGenius, Feller, FGR, foka106, Gall, GveX, Hans Gajger, Ikica977, ILGromovnik, IpMan, JohnDoe, Karaula, krca73, Krusarac, Leteća Krofna, ljuba.b, Marko Marković, mačković, mercedesamg, milanpb, Milos ZA, Mirage 2000N, mocnijogurt, MrG, nenad81, Nomica, Novakomp, nuki1234, OKT, Orc, Paklenica, Parker, Piani Jazzer, PlayerOne, Posmatrac77OKB, Ray1973, redakzver, Sir Budimir, Srki98, Srky Boy, tooljan, Tvrtko I, Veless, Velizar Laro, VJ, vuksa72, x011, Zmajac, 79693