Borbena vozila padobranaca - BMD-1/2/3/4

11

Borbena vozila padobranaca - BMD-1/2/3/4

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22274

Vise unitstenih ruskih BMD-2 + BTR + Strela-10 + dosta druge tehnike:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 13 Jul 2019
  • Poruke: 229

Ove nesretnike je najverovatnije poklopila artiljerija

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22274

Ima pokusaja kruzne odbrane, da li je artiljerija pa dokusureni PO sredstvima, ili su zaustavljeni necim pa artiljerija sada ne mozemo vise ni reci.

offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

bojank ::Vise unitstenih ruskih BMD-2 + BTR + Strela-10 + dosta druge tehnike:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Shocked Ovaj stepen destrukcije kolona sa ozbiljnom tehnikom nismo videli od Prvog Zalivskog rata. Rekao bih da je artiljerija na osnovu oštećenja okolnih objekata (ima i srušenih kuća)

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22274

Napisano: 02 Mar 2022 12:46

BMD-4M, nisam siguran da li je novi ili od pre neki dan:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 04 Mar 2022 15:21

BMD-4M zaglavljen i ostavljen. Fina ilustracija kako "obicne" stvari mogu biti ozbiljna prepreka za svako vozilo.

offline
  • Pridružio: 01 Dec 2009
  • Poruke: 2455
  • Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......

Au pa u sta je vozač gledao čoveče koliki put i on na samu ivicu jos se i nasadio ili jos jedan nekoliko slika pre sisao s mosta i visi o boze pa kako voze nije ni čudo

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22274

Za promenu neki BMD-4M u upotrebi:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

@lord sir giga
Možda je nešto izbjegavao pod vatrom.... RPG, neku POVR....

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22274

Napusten ruski BMD-2:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1921 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 8 sakrivenih i 1843 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 6.5lapua, AirSremac, bojan313, bojcistv, Bosnjo, Bozjidar87, cemix, Cicumile, cuvarkuca, deks, Dimitrise93, Djota1, doom83, fijufijukrozkapiju55, flavius89, Folkstar, goxin, Hans Gajger, InzenjerBL, jalos, Jomini, Kalem, Khalid ibn al-Walid, Kvaka22, ljuba.b, MagicniHerpes, markolopin, Mcdado, mikrimaus, Miler88, Milos ZA, mitja2512, Miškić, Mićko, mocnijogurt, moldway, nebkv, nekdo, Niki2024, nikoli_ca, niksa517, nobutado, OKT, Pale2025, Panter, pisac12, Primus17, Pururin, Radio operater, raso76, rodoljub, ruma, saputnik plavetnila, Seeker, Siti2, Smiljkovich, sspp, stalja, Tandrkalo, TheDictator, vathra, VJ, Vrač, Weah88, x9, Yugol33, zeka013, zemljanin, 787