Borbeno vozilo pešadije Lynx IFV

10

Borbeno vozilo pešadije Lynx IFV

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2898

ono kad je naoružano kao tenk, teže od tenka, sa dramatično slabijim oklopom od tenka, za tri puta cenu tenka.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

"Baby Leopard" Smile



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33464

T-55 za 21. vek Smile

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12021

To su duhovni naslednici stugova, raznih pešadijskih tenkova i sličnih sokoćala.

offline
  • yrraf  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Jan 2012
  • Poruke: 2940
  • Gde živiš: Loznica Srbija

Meni i dalje ne ide u glavu kako su otišli na masu max 55t (36-55 kažu). Bukvalno dođe sokoćalo teže od T-72, skuplje od 5 T-72 a oklop na nivou dobrog točkaša APC. Da se nisu malo zaneli sa svim tim? Meni mnogo logičnije deluje ruski pristup gde imaš Kurganetsa od 25t kao BVP a T-15 je bukvalno tenk prepravljen u teški BVP i onda makar ima oklop tenka kad je masa već otišla u nebo.

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12021

Ovo nije BVP.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

Za svaki novi BVP se pojave takve ideje, i prakticno svaki put umre posle par godina. Nekada, kada nekoga bas usere proda par desetina negde u Aziji i to je to.

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12021

Pa kada pogledaš zapravo, kao ima smisla. Super, jeftina (dugoročna gledano) opcija za podršku mehnaizovanima. A onda se setiš da je tu tenk.

offline
  • Doca  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2016
  • Poruke: 793
  • Gde živiš: Pomoravlje

Kako niko nije uradio obrnuto,da od postojecih (tj na bazi njih) tenkova napravi bvp, a na to ne mislim na viskove i zastarele,vec na postojece koji su u upotrebi... Izgleda samo ce Rusi biti prvi sa Armatom, svi ostali imaju neka druga resenja poput ovog i slicnih...

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

Doca ::Kako niko nije uradio obrnuto,da od postojecih (tj na bazi njih) tenkova napravi bvp, a na to ne mislim na viskove i zastarele,vec na postojece koji su u upotrebi... Izgleda samo ce Rusi biti prvi sa Armatom, svi ostali imaju neka druga resenja poput ovog i slicnih...




Namer, Izrael.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 697 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 8 sakrivenih i 624 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, alternator, Apok, bbrasnjo3, Ben Roj, Bobrock1, Bojan198527, boxbole, Cicumile, Ciri1994, DeerHunter, dekan.m, Der Rote Baron, Desmond, Doc, DonRumataEstorski, eagle.rs, Gogi_avio, Hans Gajger, Imperator_Aleksandr_lll, Jager715510, Jelly4183, JOntra, kibihrchak, king111, KizJ, Kole1975, komenski, LostInSpaceandTime, lucianovercetti, MadMike, Marko Marković, mean_machine, Mihailo Gazdić, Milometer, mladen.zovko, mmelezovic, nemkea71, Nikoletina Bursac, nixos, Novakomp, nuke92, OgnjenMitric, Oscar, Pero, Pururin, Ray1973, RD84, repac, sekretar, Shilok, Shinobi, stagezin, Stevan2026, t.e.m.p.l.a.r., tritonus, US_Rank_0, Username1000, Valter071, vathra, Vlad000, Volfero, Zastava, zeka013, Zmaj Tolak