Razvoj novih oklopnih vozila za Vojsku Rusije

86

Razvoj novih oklopnih vozila za Vojsku Rusije

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20864


Citat:24 октября 2022г. Дмитрий Медведев сегодня посетил «Уралвагонзавод».



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20864

Citat:Ростех показал работу отечественной оборонной промышленности
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 18 Nov 2012
  • Poruke: 427

Ako sam dobro pročitao u gornjem videu navode između ostalog i proizvodnju Malke, pretpotavljam da je to haubica 2s7m od 203 mm.

online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22265

Proizvodnju ili sredjivanje? Posto ih na skladistima ima ihahaj, doduse dosta toga u upitnom stanju.

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20864

Citat:Танки могут собрать с закрытыми глазами #уралвагонзавод
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citat:Российская армия в ближайшее время пополнится новыми танками, собранными в Свердловской области
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

^ Mora da im je Armata preskupa i prekokomplikovana za hitnu serijsku izradu. U prilogu (2.video) napominju T-72, jel to upotrebljavaju tela T-72 za izradu ili će i oni na duboku modernizaciju sa tom kupolom? U videu se očito radi o novim telima tenka. Verovatno sa jačim osnovnim oklopom.

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20864


Citat:УВЗ Сегодня 06.12.2022








offline
  • Pridružio: 18 Nov 2017
  • Poruke: 1444

T72B3 mod 2022? 10komada?
Samo da ne krenu da jih predaju ukrajincima kao druge tenkove neostecene...

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2015
  • Poruke: 735
  • Gde živiš: Pripyat



Citat:Кургански машински завод у условима СВО ради у посебном режиму

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20864

Citat:«Центральное телевидение»: 10 декабря 2022 года
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]










Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1179 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 10 sakrivenih i 1095 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Apok, ArchaBasha, bankulen, Bbbggg1979, berste23, Bgd123, Bivan, bladesu, Bobrock1, bojan_t, bojank, bufanje, bunker, C-Gun, Chainsaw, coaaco, comi_pfc, darkojbn, Dioniss, DonRumataEstorski, dukajov, DuškoMraz, Electron, Frunze, GH69, HogarStrashni, howyesno, Ir, ivan_8282, ivanR164, jalos, Jeremija98, Joint Chief, JOntra, karakaj, kibihrchak, Koplje, Korle, Krusarac, ljubo70, M74AB3, Major Tankosić, MaschinenPistole, Mickey91, mikoyan21, Milan 84, milbos, mladen.zovko, mocnijogurt, museum, nekdo, Nemanja Opalić, nuke92, oblivion, opt1, ozzy, Paklenica, Pilence, raketaš, RJ, royst33, samipag822, sasics, Sharpshooter, Siti2, stalja, stegonosa, styg, tomo2, vaci, Vanderx, Wehicle, wulfy, Zoca