Tenk Leopard 2

49

Tenk Leopard 2

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2008
  • Poruke: 402
  • Gde živiš: Republika Srpska

poljoprivreda ::Proizvodnja u fabrici METKA u Grckoj. Masine SKODA Smile


Malo je poznato da Grci proizvode oklopno telo tenka i kupolu zahvaljujuci dilu koji je postignut za Leo2A7 HEL.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ево прилике за кооперацију, они тијело, куполу, ми цијев, паврпек, гусјенице, СУВ*, приватницима дати што не могу државне фирме и ријешно питање тенка за 21. вијек. Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1486
  • Gde živiš: Zajecar

Koji "mi"?



offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Rheinmetall proizvodi i snabdeva dobar deo NATO i druge zemlje.

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2008
  • Poruke: 402
  • Gde živiš: Republika Srpska

aleksmajstor ::Koji "mi"?

Сенегалци. Само овај дио Сенегалаца што пише ћирилицом.

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1486
  • Gde živiš: Zajecar

Bilo bi lepo, ali se plašim da se završava na našim lepim željama.
Da ne pišem razloge, ponavljani su mnogo puta i na ovoj i sličnim temama.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Turci

Citat:Leopard 2A4 with Roketsan T1 additional armor package.
It provides additional protection against ATGM threats.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Kanadjani

Citat:Капитальный ремонт и модернизация танков Leopard 2A4 Вооруженных сил Канады (полученных от Армии Нидерландов) в цехах завода Rheinmetall Canada.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

^^Nastavak

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Poljaci dobili prva tri modernizovana Leopard-2PL
Citat:The MoD confirmed that the 1st batch of 3 modernized Leopard2PL MBTs was delivered to the 1st Warsaw Armoured Brigade, element of the 18th Mechanised Division.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918


Citat:Leopard 2 at Allach KMW plant.

Nemci
Citat:Video of Leopard 2A7V currently under evaluation at WTD 91 in Meppen, before variant is introduced with Bundeswehr Heer next year.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 796 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 9 sakrivenih i 689 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, Aleksa 3215, Asteker, bavar357, bax0904, Blair, bojan313, bojan_t, bojank, Borski1977, BORUTUS, bunker, celt, Crazzer, DeerHunter, dexteroza, dj.ape, djonsule, djuradj, dmitarche, dolinalima, Dolinc, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dorijan Grej, DrMrPr, Dukelander, dule10savic, Džekson, Foxdie, Giskard, goran.vvv, Halabit, Hans Gajger, helen1, HogarStrashni, iceburn, Igritelj, Jablan, jalos, Jaxupa, Jeremija98, JimmyNapoli, JOntra, Jozo74, kreker, laki_bb, Laluvr, littlebunny, lukac, Magistar78, Maki1981, Meklejn, Mickey12345, mikrimaus, milivoje_vatrogasac, mishkooo, mladen.zovko, Naj-Turs, nelezele, nenomir, nenooo, Nikola93., nikolapetkovic, nnovakis, nuke92, oldtimer, pein, Polifon, Radula, read-only, royst33, samoulogovankorisnik, samp1389, Semberija, Sharpshooter, shiro, Simonsen23, Smiljkovich, Sone0883, sparkie, ssekir75, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, tomo2, Tribal, VanZan, vidra boy, vidra1, vobo, Volkcho, vrgudinac, Zastava, ZlatniRez, zlaya011, Zmajac, Zoran1959, Đurđevdan