Tenk T-72

228

Tenk T-72

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2896

Aham, robotski menjač. Omogućava da ostane stara transmisija, a da se menjač "automatizuje".

Realno bi ovo bila jako zgodna stvar za imati na modernizovanoj M-84ki.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20873

Kos93 ::Да, тих првих 10 су набвљени за центар ОМЈ у БЛ, а ових 65 за 1. пролетерски гардисјки оклопни пук, каснију 1. оклопну бригаду КСЈ ВЈ.

Да, од 1. ПГОкП са Бањице и 1.ПГМП са Вождовца формирана је 1. ПГМБр са два оклопна (Т - 72) и два механизована (БВП М - 80) батаљона, да би пред рат у њен састав ушао још један ОкБ (М - 84). Након б.д. преименована је у 1. ОКБр.



offline
  • Pridružio: 08 Maj 2013
  • Poruke: 428
  • Gde živiš: Burkina Faso: Ouagadougou

Napisano: 28 Nov 2020 13:04



Dopuna: 28 Nov 2020 13:05

Prikaz tenkova T-72MS Vojske Srbije u Nišu




Dopuna: 28 Nov 2020 13:05



Dopuna: 28 Nov 2020 13:06



Dopuna: 28 Nov 2020 13:06

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20873









[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2013
  • Poruke: 428
  • Gde živiš: Burkina Faso: Ouagadougou

Napisano: 28 Nov 2020 14:00



Dopuna: 28 Nov 2020 14:01

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2012
  • Poruke: 2320

Gargantua ::
Motor 746kW ili ipak stari 626kW?

V-84MS od 840hp

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5280

Jedan profil:



@darkangel

Jbg ponadah se da je možda ipak "čučnulo" 1000ks no...

online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22267

Gargantua ::...
Jbg ponadah se da je možda ipak "čučnulo" 1000ks no...


Dobro je da nije 780... Kao sto je jako kasna serija T-72A dobila motor od 840konja isto je prva serija od T-72B/B1 imala stari motor od 780konja... Zasto? Zato... Sad

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5280

Sa portala MO:





Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1246 korisnika na forumu :: 124 registrovanih, 12 sakrivenih i 1110 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 6.5lapua, 9191vs, AirSremac, Alen-Delon-u-boji, aleph_one, alex71, alternator, amaterSRB, Asteker, awathorn, Badja, Baždaranac, bojank, boro975, boskelazo, braca57, brandža84, brufen, bunker, cinoeye, Cirkon, DaliborVukadinovic, darionis, Darko Jovanovic, DENIRO, Despot Đurađ, Dimitrise93, dj.ape, Djokislav, djordjemiklusev, Djota1, djukapfc, dmrdc, dnevnasoba, doktor097, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dragacevac, drale12, Electron, Ercomero, Frunze, Georgius, Giskard, goranperović66, GORDI, Gradjanin, Great White, GUARIN, Hans Gajger, Istman, Ivoo, jalos, Joint Chief, Jose, Kajzer Soze, Kiki98TZ, koneks, kunktator, larb_11, leopard83, LostInSpaceandTime, lukac, mat, Medojed, mercedesamg, Mihajlo, Milan 84, milimoj, MiljanXD, Milos ZA, milos97, moldway, Mrav Obrad, MrNo, Natuzzi, nebidrag, Nele79, nelezele, nenad81, neutrino, nisamBot, novator, nuki1234, padamacki, paja69, pein, Permaldar, Pilence, proka89, promajauglavi, Prometeus, Promising0, Pururin, rovac, sap, Semberija, sevenino, shota91, stegonosa, styg, Tafocus, Tas011, tomigun, tooljan, Topaz9, Troja, Tvrtko I, ujke, vathra, vazduh, veljko82, vidra boy, virked, VJ, voja64, Weah88, wolverined4, Zrcalo, Žrnov, šumar bk2, 79693, 800077