Tenk T-90

86

Tenk T-90

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

^
Jujujujuju... Pa ovo je komandno-logistička '90AK-ica,sa dva kotlića i nosačima za intendantski materijal... Može da vozi i drva za grejanje i potpalu i tako to... Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Нови оптички систем на Т90АМ...





offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Russia to test first T-90M tank with over-the-horizon vision — source
Citat:According to the source, the decision on serial deliveries of this version of the tank to the Russian troops will be made after the trials
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Vijetnamci

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Jubilej...
Citat:On October 5, 1992, the T-90 tank was adopted by the decree of the government of the Russian Federation No. 759-58.
In pursuance of this resolution, on 28.04.1993, the Minister of Defense of the Russian Federation issued Order No. 034. Serial production was in 1992-98.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144

Periskop, izbliza:



Odlicna stvar, omogucava da tenk sve vreme bude u zaklonu.
Meni ovo deluje kao da klasicni Moskito ili JIM postavili na periskop opremljen kablovima i vozi. prema potrebi, moze da se demontira/skine.

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2897

Još dvehiljaditih je Jugoimport prikazao TOMS koji je mogao da se vozdigne na onom M-84A našminkanom kao T-90.

offline
  • ikan 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Feb 2013
  • Poruke: 3112

Svrha tog periskopa je:
1. Da bude sam protiv svih
2. Da ostali rodovi i službe mogu da se češu ispod pupka
3. Nikakva

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Не сврха тог перископа је да тенк може да гледа иза препреке и да види шта га очекује када изађе иза исте...неће увек уз њега ићи пешадија са све извидницом да их наводи....

offline
  • ikan 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Feb 2013
  • Poruke: 3112

Tenk nikad ne ide sam (a i gde bi), a kolona pogotovu, tj. probali su, pa se nije dobro završilo.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1193 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 5 sakrivenih i 1099 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, Aleksandar Tomić, aleph_one, Arhiv, as2025, Asteker, BaneM75, Bbbggg1979, bigfoot, Bombona, Boris BM, Brzi voz, dejan1972, Dejan_vw, dejno, Devil city 1989, dexteroza, doragan, DrNeoCortex, elenemste, Glavonja049, Goran 0000, goran.vvv, HawX, herrDule, Iskander, ivan979, J - 6, JOntra, Jose, Kalaura, king011, Laluvr, LostInSpaceandTime, Lošmi, Luka85, Malahit, Marko Marković, medaTT, Medojed, mercedesamg, Mercury, Miki 24pbr, milos97, mino bosanac, Mitogna, Mićko, moldway, MrNo, Naj-Turs, nemkea71, nenad81, nezavisni mislilac, niksa517, Novakomp, OKT, Oscar, pablojepao, pein, Piani Jazzer, picknick, proka89, Promising0, Pururin, Ray1973, repac, RiV, rodoljub, S-G, S.Palestinac, Shinobi, singa, Sir Budimir, Siti2, stagezin, stegonosa, tamno.nebo, theNedjeljko, v82, vddutina, Velibor Radoja, Velizar Laro, Vlada78, vrgudinac, wolverined4, YU-UKI, Zmajac, Zorge, 79693