Deca ratnici

79

Deca ratnici

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Young Soviet red army, Sergeant Herman Vladimirovich Korotkov- Hero of USSR



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12016

Danas je svetski dan borbe protiv upotrebe dece vojnika.




offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845


Citat:Лейтенант КМП США использует разговорник, чтобы допросить двух японских солдат, взятых в плен на Окинаве, 1945 год

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20877

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Comander of a rifle battalion V. Romanenko (second on the right) tells the residents of Starchevo about the combat exploits of a young scout Vitya Zhaivoronok (wearing the Order of the Red Star). Yugoslavia, October 1944.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Defender Motherland!!!!

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20877


Ослободилац Загреба.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Mali partizan sa Sutjeske

SS Prince Eugen soldier ties a captured little Partisan during the Battle of Sutjeska. The boy is no more than 12 years old

Jedan prigodni vidoje pod nazivom
Дети Великой Войны - Большие Герои Фронта
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Sa Vk.com grupe
"История Второй Мировой Войны 1939 — 1945."
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12016

Vojo jel smem da pokažem sliku jednom mom prijatelju? Moguće da je na slici njegov deda stric. Kao dete je bio partizan i zarobljen je na Sutjesci (ako nisam pomešao). Uspeo je par dana kasnije da pobegne i dočeka kraj rata.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Slika je friška sa FB Grupe rat u istočnoj evropi a pokrenula je razne idiotizme na relaciji dobri nemac i loš srbIN.Objavljena je Javno pa stoga IZVOLI...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1625 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 6 sakrivenih i 1572 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, ArmFPGA, AudioTehnica, Bodin86, bojanstros9, boromir, BUDDAR70, CHARLIE JA., debeli, Džekson, ekipo26, Electron, GeoM, Georgius, Gheljda, Gogi_avio, Goran_, ikan, Ikica977, kaskadija, Koser, kutija11, Lance Guest, LjutaGuja, m94j, MGBRBG, mile.ilic75, MILO-VAN, MountAndBlade, nelezele, Oscar, Parker, proka89, radza1, raketaš, rodoljub, Sagotolio, sasakrajina, sspp, stingD, strn, VanZan, Veless, zemljanin, zokilivac, Zorge