|
Poslao: 26 Mar 2020 15:30
|
offline
- aramis s

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jul 2007
- Poruke: 29315
- Gde živiš: iznad smoga Beograda
|
Hitlerova poslednja odbrana.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 28 Mar 2020 22:41
|
offline
- Pridružio: 17 Avg 2009
- Poruke: 137
|
RJ ::Журналист берет интервью у 14-летнего солдата. Ангола, февраль 1976 года.
Ovog uredno opremili sa vazdušarom? ...da snajperisti sa druge strane bude legitimna meta, cccc
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Apr 2020 14:36
|
offline
- Mixelotti

- Administrator
- Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
- Pridružio: 14 Dec 2005
- Poruke: 28408
- Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države
|
Južni Sudan 8. mart 1971. god.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Apr 2020 17:10
|
offline
- aramis s

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jul 2007
- Poruke: 29315
- Gde živiš: iznad smoga Beograda
|
djox ::LIBIJA,GNA
Ako je dovoljno odrastao za pušku, onda je i za šiš.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Apr 2020 09:22
|
offline
- voja64

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 10 Okt 2012
- Poruke: 26254
|
Богдан Белаковић, партизан. Последњи од 55-члане породице Белаковић из Босне.
Погинуо на Романији, у борби против четничких снага.
Slika i tekst sa fb grupe DSR.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Maj 2020 13:23
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113828
|
Citat:A group of captured German "soldiers" pose in front of the camera after the Battle of Berlin, May 1945
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|