|
|
|
Poslao: 02 Dec 2015 00:47
|
offline
- Mixelotti

- Administrator
- Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
- Pridružio: 14 Dec 2005
- Poruke: 28423
- Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države
|
- 11Ovo se svidja korisnicima: Bane san, koli, zumzum, Gargantua, miodrag, radionica1, Limeni91, amaterSRB, RJ, Luka, Bobo123
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Dec 2015 12:37
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33463
|
- 17Ovo se svidja korisnicima: Snorks, CHARLIE JA., zumzum, Bane san, voja64, WS2, markus, Gargantua, miodrag, radionica1, Limeni91, sremac983, amaterSRB, Luka, m0nstrum_, Bobo123, stug
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Dec 2015 19:58
|
offline
- voja64

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 10 Okt 2012
- Poruke: 26254
|
Video sam desetak puta ovu sliku na Bundes arhivu ali nisam pažljivo odgledao i na brzaka sam skontao FLAK i OK da trefi i avione i tenkove i bunker al ove dole nisam ni primetio.
Kao u onom lovačkom vicu kad se fale ko je šta odstrelio pa neki spomenu i par PLIZAVACA..Tako je i ovaj skinuo 3 NLOa po naški a kuj će gu zna šta je trefio trired..
TONI oko sokolovo..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Dec 2015 20:00
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33463
|
Prvi put je vidim pa je moguce da je ovo neko docrtao, ako stvarno nije zajebancija iz tog vremena ali isti NLO ko oni Nemacki projekti, a gde bi on znao za to...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Dec 2015 22:18
|
offline
- zumzum

- Super građanin
- Pridružio: 26 Avg 2012
- Poruke: 1219
- Gde živiš: Srbija
|
Izvinite ali ja sam ovo morao ovde da okacim. Da nije tuzno bilo bi smesno
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Dec 2015 22:31
|
offline
- CheefCoach

- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Avg 2011
- Poruke: 6625
|
zumzum ::Izvinite ali ja sam ovo morao ovde da okacim. Da nije tuzno bilo bi smesno
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Nema tu nicega ni tuznoga, ni smesnoga. Osim naslova u zutoj stampi. I zena moze da bude dobar vojnik, i sluzi otadzbini, a kvalitet dekoltea tu ne igra nikakvu ulogu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Dec 2015 22:53
|
offline
- Pridružio: 03 Okt 2011
- Poruke: 3574
- Gde živiš: Tanhauser Gate
|
Ako ništa uprtači joj oooodlično stoje!
|
|
|
|
|
|