Gde počinje vojska - tu prestaje logika

1350

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39655



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Dobar su zaklon zaposeli "do mojega" što bi se reklo!!!



offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Airsofteri se sprdaju na racun nekih drugih airsoftera. I u tom svetu ima znalaca koji pametuju .

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Prva slika je bitna, ostale i nisu toliko Wink





offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

weez ::

Ова бабушка баш воле да хекла Mr. Green

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39655

Babuška je iz Ukraine slika je iz 2014 na 2015 sad baš nisam siguran 100% al je bila na odgovarajućoj temi jedno sto puta kačena. Mr. Green

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ko od brda odvaljen Smile

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Photoshop, v1912.

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16625

Ima i senku, ne liči na montažu.
A i ta stara ekipa težaka je bila jaka.
Pitanje za Bojanka koje je ovo topče?
Ova trojica imaju dvesta kila, koliko bi mogao da ima top?

Međutim, položaj šaka mu je čudan, a i težište topa i ljudi je dosta iza njega, znači da je naslonjeno na nešto, možda neki samar, ili grede iza nogu.

Inače ima ona priča za Turčina na Čanakalama / Dardanelima koji je sam napunio top i opalio ga, kad je ostatak posade izginuo.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22273

Top je drvena maketa na temu nekog manjeg DeBange brdskog topa. Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2552 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 4 sakrivenih i 2485 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, aleph_one, Asteker, Bobrock1, Bombona, borya90, brane2208, Bubili, Bubimir, cikadeda, comi_pfc, darionis, djile1, djonsule, DragoslavS, dule10savic, dusanobr, Duschi, esko_hz, EXIT78, g_g, gaga23, goran.vvv, Great White, Hans Gajger, Haris, HawX, Inner-Cell, Japidson, Jerry Drake, kaput21, Kenanjoz, komenski, Linda, LjubisaR, luka35, maksi007, Metanoja, mir juzni, Mićko, Mldo, Mrav Obrad, MrNo, mustangkg, pablojepao, PoolbegD02, rikirubio, S-G, sabros, sekretar, shlauf, simicnenadbg, Slingshot, stegonosa, Stoilkovic, T55, tomo2, tooljan, ulogovan, uruk, vaso1, veljko82, Zrcalo