Gde počinje vojska - tu prestaje logika

1417

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Samo da im vazduplohovi nisu nevidljivi ki ovaj STELT.ja bi to utepo sas muvopičem a oni nek prevode..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

Mene nekad kad smori da prevodim šta znači koja reč na srpskom/hrvatskom strancima samo kažem to ne može da se prevede na engleski te da to kod njih ne postoji. Mr. Green



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Vojničke želje su levo a realnost desno na slici DOLE.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Staro gvožđe, marinija, amburatori, kupujemooo

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

A numinijum?

online
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1352

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Vojnik u Rusiji ne shvata da se radi o snimanju scene za film:

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Malo mi providno da mogu tek tako da snimaju ispred kasarne,a da ovaj sa kapije kao ne vidi kamermane, ko da snimaju snajperom Smile

Ko je bio dezuran na kapiji zna sta je dosada. I koliko zveras okolo u nadi da ce nesto da se desi. I sad ti odjednom promakne ceo set za snimanje filma Smile

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Pa, da.
Skroz u skladu sa nazivom teme Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1724 korisnika na forumu :: 125 registrovanih, 5 sakrivenih i 1594 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, airsuba, Apok, Asteker, b_z_b, bbrasnjo3, bigbear, blejač, Bojan85, bojank, Boris.A, BOXRR, bozomotika, branko7, burevesnik, Buzdovan, cenejac111, CHARLIE JA., cvrle312, darkojbn, debeli, dekiau, deLacy, Dimitrise93, Djokislav, Djuza, DM1994, Dorcolac, Dovla 1980, Dragon Order, dule10savic, dulleo, Dzoni2412, Džekson, g_g, Georgius, Goksi95, Goxy1, gregorxix, iceburn, IQ116, Istman, Jager715510, jalos, jarovitt, Jeremiah, Jeremija98, Joint Chief, K a s p e r, Kajzer Soze, Korle, Kriglord, Kruger, Krusarac, kunktator, kybonacci, Lance Guest, lanishtefm, liki83, LostInSpaceandTime, m94j, Macalone, Marko Marković, marko308, mauglibn, mercedesamg, Metanoja, mile.ilic75, milenko crazy north, MILO-VAN, Mićko, Moldovan, N.e.m.a.nj.a., Nepopravljivi, Nikola9223, Nikoletina Bursac, nixos, nuki1234, oganj123, OgnjenMitric, Opeshek, opt1, Orc, orjen, ozzy, peho_atropin, proka89, Pv123, Radio operater, Ray1973, Redred, Remain, repac, royst33, ruma, Rupert, s0ne, Sharpshooter, Sirius, skok, skvara, Sone0883, Stevan Visoki, tanakadzo, Tas011, theNedjeljko, TRAVUNIJA, Tribal, Tvrtko I, ulogovan, vaci, VanZan, Velizar Laro, vidra1, VJ, Vladoj, vpetrovic, vzd1389, Wehicle, XBMC, zeka013, zemljanin, Zoran1959, zrno, Žoržo